EUROPSKA LIGA: Livaja dobio žuti u prvoj minuti i zabio u porazu AEK-a

Katić odigrao 90 minuta u remiju Rangersa s Legijom

Osim Marina Tomasova, strijelac u prvim susretima playoffa za ulazak u skupine Europske lige bio je i Marko Livaja. Njegov AEK na domaćem je terenu poražen od Trabzonspora 3:1. Livaja je zabio u četvrtoj minuti za vodstvo grčke momčadi, no do kraja su Turci preokrenuli rezultat. Zanimljivo je i da je Livaja dobio žuti karton u prvoj minuti!

Ante Rebić odigrao je prvo poluvrijeme za Eintracht koji je na gostovanju u Francuskoj poražen od Strasbourga 1:0.

Do pobjede je u samom finišu stigao Slovan iz Bratislave. Slovaci su na domaćem terenu svladali PAOK golom u 94. minuti, a Marin Ljubičić odigrao je cijeli susret za Slovan.

Cijeli susret odigrao je i Nikola Katić čiji je Glasgow Rangers odigrao 0:0 s Legijom u Varšavi.