FORSKA LIGA: Jadran je nakon Jelse i Varbanju uzeo bodove

FORSKA LIGA: Jadran je nakon Jelse i Varbanju uzeo bodove

Lampedusa igra najbolji mali nogomet na otoku

U protekloj sedmici i ovaj vikend Forska nogometna liga polako je ušla u završnicu prvenstvenog dijela. U četvrtak su zaostalu utakmicu u Jelsi odigrali Jelsa i Jadran, Jadran je izdržao svih 90 minuta bez primljenog gola i uzeo veliki bod, otvorivši time mogučnost približavanja vodećoj Jelsi i nogometašima Varbanja.

U subotu Varbonj nije iskoristio ponuđenu priliku jer protiv Jadrana na stadionu Dolci, uz promašen jedanaesterac Varbanja, Jadran je nakon Jelse i Varbanju u završnici prvenstva uzeo bodove.

Pobjedom Jadrana 2:0 (Pavičić D, Lušić Mario) Varbonj je ostao na 5 bodova zaostatka za Jelsom koja je na svom terenu s konačnih 2:1 pobijedila Levandu i time došla do 34 osvojena boda, dok je drugoplasirani Varbonj na 29 osvojenih bodova. Jadran na trećem mjestu sada ima 27. bodova.

Juniori Hvara pobijedili su Vatru 3:1, za razliku od svojih seniorskih vršnjaka koji se takmiče u l. županijskog ligi. Naime, seniori Hvara su u dvije odigrane utakmice županijske lige protiv izravnih konkurenata za ostanak u l.ligi, prvo na gostovanju u Postirama poraženi od istoimene momčadi rezultatom 3:0, dok su u nedjelju u Jelsi na domaćem terenu poraženi od Glavica rezultatom 1:6.

Time su se Hvarani našli usamljeni na dnu ligaške tablice sa osvojenih 8.bodova. Nogometaši Sloge raspucali su se protiv Vrisnika, 0:6 na Pelinju u Jelsi za 5. mjesto Sloge s osvojenih 16.bodova. Najveći bodovni skok u proljetnom djelu ostvarila je Mladost iz Sućurja, pobjedom protiv SOŠK-a 1:0 Sućurjani su zacementirali 4. mjesto sa osvojenih 24.boda.

Tablica FNL:

1. JELSA............14........10-4-0.......19-5......34

2.VARBONJ........14........9-2-3.......27-9......29

3.JADRAN..........14........8-3-3.......29-9......27

4.MLADOST........14.......7-3-4.......20-14.....24

5.SLOGA...........13......4-4-5........19-18......16

6.LEVANDA........13.......4-3-6.......24-21......15

7.SOŠK.............12.......3-6-3.......14-13......15

8.HVAR II.........14.......4-1-9........17-29.....13

9.VRISNIK........14.......3-2-9........13-34.....11

10.VATRA.........14.......1-2-11.......7-37.......5

U sljedećem kolu forske nogometne lige sastaju se:

Mladost - Sloga

SOŠK - Jelsa

Levanda - Hvar

Vatra - Jadran

Varbonj - Vrisnik

Ovotjedni nogometni izvještaj sa Hvara zaključujemo pobjedom malonogometaša Lampeduse iz Starog Grada na turniru u Jelsi, u finalnoj utakmici Lampedusa je pobijedila MNK Majta 1:0, i time bez poraza na cijelom turniru do sljedećeg malonogometnog turnira preuzela primat najbolje malonogometne momčadi na otoku. U utakmici za 3. mjesto lanjski pobjednici DVD Jelsa pobijedili su Vodenjaču 3:2

Vaša reakcija na temu
Aloooo article_emotions(11024, "");
Pregledaj komentare