Foto: Ivica Čavka FOTOGALERIJA: Provjerite tko se sastaje u današnjim polufinalima

FOTOGALERIJA: Provjerite tko se sastaje u današnjim polufinalima

Turnir se probližio kraju

Turnir 'Mali uskok' se približio kraju, danas su na rasporedu završne utakmice i dodjele nagrada. Ove godine prvi put utakmice završnice igrat će se pod novopostavljenim reflektorima. U nastavku pogledaj te rezultate utakmica odigranih u subotu i tko će se boriti za nagrade.

Rezultati godište 2009.

Grupa A
10:45 RNK Split - NK Solin  3:0
13:10 NK Adriatic - DNK Talent 4:1

Grupa B
9:35 NK Adriatic II - NK Imotski 91 8:0
10:45 NK Imotski 91 - NK Dugopolje 5:1
12:00 NK Čaporice - NK Adriatic II 0:3
13:10 NK Imotski 91 - NK Čaporice 3:1
14:20 NK Dugopolje -NK Adriatic II 0:4

Grupa C
9:35 NK Omladinac - HNK Sloga 5:2
12:00 HNK Sloga - HNK Jadran KS 0:4
14:20 NK Pauk Marina - NK Omladinac 2:7

1/ 4 finale
NK Adriatic – NK Dugopolje 7:0
NK Adriatic II – NK Talent 3:3 (0:2 p)
HNK Jadran KS – NK Imotski 91“ 5:1
RNK Split – NK Omladinac 0:1

Polufinale
17:15 NK Adriatic – HNK Jadran KS (teren 1)
17:15 DNK Talent - NK Omladinac (teren 2)
18:15 za 3.mjesto
20:30 Finale


Rezultati godište 2010

Grupa A
9:00 NK Galaxy - RNK Split  0:3
13;45 NK Solin - NK Galaxy  4:0
13:45 RNK Split - NK Adriatic III  3:1

Grupa B
10:10 NA Bili As adb - NK Uskok 0:2
14:55NK Adriatic - NK Gošk KG 2:0
16:05 NA Bili As adb - NK Adriatic
16:05 NK Uskok - NK Gošk KG

Grupa C
11:25 NK Spinut - NK Omladinac 1:0
11:25 HNK Hajduk - NK Trogir 2:0
15:30 NK Trogir - NK Spinut 0:0
15:30 NK Omladinac - HNK Hajduk 0:1

Grupa D
9:00 NK Adriatic II - NK Union 0:2
10:10 HNK Jadran KS - NK Imotski 91“ 4:0
12:35 NK Imotski 91“ - NK Union 0:4
12:35 HNK Jadran KS - NK Adriatic II 4:0
14:55 NK Adriatic II - NK Imotski 91“ 0:3

Završnica
NK Solin – NK Trogir 6:1
NK Adriatic I – NK Jadran KS 1:2
HNK  Hajduk – RNK Split 6:5
NK Union – NK Uskok 6:0

Polufinale
16:30 NK Solin – HNK Hajduk (teren 1)
16:30 HNK Jadran KS – NK Union (teren 2 )
18:30  za 3.mjesto
19:45 Finale

Rezultati godište 2011.

Grupa A
NK Union NA Bili As adb 9:1
HNK Hajduk - NK Dugopolje 3:0
NK Adriatic II - NK Union 1:4
NK Dugopolje - NA Bili As adb 1:0
HNK Hajduk - NK Adriatic II 2:3

Grupa B
NK Omladinac - HNK Jadran KS 2:2
NK Uskok - NK Adriatic 0:6
HNK Jadran KS - NK Solin 1:1
NK Uskok - NK Omladinac 0:8
NK Adriatic - NK Solin 2:2

Polufinale
16:30 HNK – Hajduk – NK Solin (teren 3)
17:15 HNK Jadran KS – NK Union (teren 3)
18:15 za 3.mjesto
19:00 Finale

Vaša reakcija na temu
Aloooo article_emotions(50960, "");
Pregledaj komentare