Hajdukov stoper odigrao prvo poluvrijeme za reprezentaciju Češke

U Pragu su poraženi od Sjeverne Irske

Stefan Simić odigrao je prvih 45 minuta za Češku koja je u prijateljskom susretu igranom u Pragu poražena od Sjeverne Irske 3:2.

Stoper Hajduka dobio je priliku od prve minute, no u prvom dijelu Sjeverna Irska zabila je čak tri pogotka, te je na poluvremenu češki izbornik Jaroslav Šilhavy napravio četiri promjene, a iz igre je izvadio i Simića.

Češka je do kraja s dva pogotka ipak uspjela ublažiti poraz. Simiću je to bio drugi nastup za Češku. Debitirao je u studenom 2017. godine u prijateljskom susretu protiv Katara.