Hajdukovac zabio u završnici za pobjedu U19 reprezentacije Hrvatske

Hrvatska je svladala Saudijsku Arabiju 4:3

Hrvatska reprezentacija do 19 godina stigla je do druge pobjede na turniru čiji je domaćin.

Izabranici Josipa Šimunića u Nedelišću su svladali Saudijsku Arabiju 4:3, a pobjednički pogodak zabio je igrač Hajduka Ivan Brnić u 84. minuti. Osim Brnića koji je u igru ušao u 60. minuti od igrača Hajduka igrali su još Luka Škaričić i Bruno Jenjić (na posudbi je u Junaku). Dva gola za Hrvatsku postigao je Marin, a jednom se u strijelce upisao Brković.

U prvom je kolu turnira Hrvatska bila bolja od Bugarske 3:2, a 8. rujna u Čakovcu će odmjeriti snage s Indonezijom.

Hrvatska: Žiger, Braut (77' Oreč), Jurišić, Liber, Galešić, Marin (79' Mekić), Škaričić, Zdunić (30' Brković), Kuprešak, Bulat (46' Jenjić), Janković (60' Brnić). Izbornik: J. Šimunić.