Hrvatska eliminirana sa Svjetskog prvenstva, Argentina slavila u borbenoj utakmici

Kraj puta za našu futsal reprezentaciju

Hrvatska je poražena u osmini finala Svjetskog prvenstva u Uzbekistanu od Argentine 0:2.

Argentinci su rano poveli, već u drugoj minuti. Vratar Nicolas Sarmiento bacio je loptu rukom preko cijelog terena, ravno do Alana Brandija, koji je precizno pogodio glavom.

I Hrvatska i Argentina imale su nekoliko dobrih prilika u nastavku prvog dijela, ali mreže se do kraja poluvremena nisu tresle te su Argentinci s minimalnom prednošću otišli na predah.

Na početku drugog dijela Argentina je povećala svoju prednost, mrežu Hrvatske zatresao je Matias Rosa

Poslije toga su 'Vatreni' preuzeli rizik, stvarali su prilike, ali danas nije išlo i Argentina je osigurala prolazak među osam najboljih.

U četvrtfinalu će prvaci iz 2016. godine snage odmjeriti s Kazahstanom.