Makarani bolji od Omišana: presudili Bajrušović i Lucas!

Novo Vrijeme bolje od Olmissuma 2:0

U derbiju osmog kola malonogometnog prvenstva Hrvatske, Novo Vrijeme je u Makarskoj svladalo Olmissum 2:0. Minutu prije kraja prvog dijela Duje Bajrušović zabio je za vodstvo aktualnog prvaka. Konačni rezultat postavio je Lucas minutu i pol prije kraja nakon što su gosti iz Omiša do izjednačenja pokušali stići s igračem/vratarom.

Novo Vrijeme vodeća je momčad lige s 18 bodova, dva više od Crnice, te tri od Olmissuma. Uz to Makarani imaju 11. prosinca odigrati zaostali susret protiv Squarea koji je odgođen zbog nastupa Novog Vremena u Elitnoj rundi Lige prvaka.