Mladi Hajdukov napadač se opet upisao u strijelce

Hrvatska reprezentacija je pobijedila

Hrvatska U-20 reprezentacija je pobijedila U-23 reprezentaciju Katra sa 1:0 u prijateljskoj utakmici koja se igrala u Velikoj Gorici.

Strijelac jedinog pogotka u 22. minuti je bio Michele Šego. On je zabio glavom nakon kornera s vrha peterca.

Za Hrvatsku su od igrača Hajduka počeli još Marin Ljubičić, Vicko Ševelj i Sentić, a tu je i dvojac ponikao na Poljudu, Ante Palaversa i Stipe Radić, koji su sada u inozemstvu.

Nakon prvih 45 minuta je Ljubičić zamijenjen, a ušao je još jedan hajdukovac - Ivan Dolček. U drugom poluvremenu je u 53. minuti s klupe ušao i Luka Škaričić. Šego je zamijenjen u 66. minuti, umjesto njega je ušao Roko Baturina.