Nesuđeno Hajdukovo pojačanje strijelac za svoj klub u Kupu

Bio je ljetos u pregovorima, ali su na Poljudu smatrali da je preskup

Mouscron je u osmini finala Kupa poražen od Anderlechta rezultatom 2:3, a strijelac za domaće je bio Stipe Perica.

On je ovog ljeta dospio u prvi plan jer ga je želio angažirati Hajduk, no nisu se dogovorili, 'bijeli' su procijenili da im je preskup.

Za Mouscron je pogodio u 12. minuti, a izjednačio je Roofe u 20., da bi Doku u 44. i Luckassen u 56. potpuno preokrenuli rezultat.

Omoigui je u 79. minuti dao Mouscronu tračak nade da može ostati neporažen, no to nse nije dogodilo, a još u 98. minuti gosti nisu realizirali najstrožu kaznu. Neposredno nakon toga je sudac svirao kraj.