SERIE A: Tudoru bod, Perišić asistent u porazu Intera

Atalanta je doživjela visok poraz

Crotone i Juventus su odigrali 1:1 u zadnjoj večerašnjoj utakmici Serie A. Poveli su domaćini golom Simyja iz jedanaesterca u 12. minuti, a izjednačio je Morata u 21. minuti. Od 60. minute je Juventus ostao s igračem manje, nakon grubog starta je isključen Chiesa. U 79. minuti je Morata opet zatresao mrežu, nakon čega se dugo čekala odluka VAR-a, da bi na kraju ipak bilo dosuđeno zaleđe igrača momčadi u kojoj je u stručnom stožeru i bivši Hajdukov trener Igor Tudor.

Napoli je na svom terenu svladao Atalantu s visokih 4:1! Pitanje pobjednika je riješeno već u prvom poluvremenu, kada su domaćini imali vodstvo od 4:0. Bio je to nevjerojatno visok rezultat s obzirom na formu momčadi iz Bergama koja do sada u prvenstvu ima stopostotan učinak.

Strijelci za domaćine su Lozano u 23. i 27. minuti, Politano u 30. i Osimhen u 43. minuti.  U 69. minuti je Lammers smanjio na 4:1. Mario Pašalić je odigrao cijelu utakmicu, a Boško Šutalo je bio na klupi.

Inter je kao domaćin na San Siru poražen od Milana 1:2. Poveli su gosti golovima Ibrahimovića u 12. (nije realizirao jedanaesterac, ali je u mrežu pospremio odbijanac) i 16. minuti. Za Inter je smanjio Lukaku u 28. minuti, a asistirao mu je Ivan Perišić, koji mu je dodao preciznu loptu s lijeve strane.

Sampdoria je svladala Lazio sa 3:0, a Karlo Letica je utakmicu odgledao s klupe.