Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Dalmatinski portal Ovo je red za gostovanje Hajduka u Varaždinu prije nego što su blagajne uopće otvorene

Ovo je red za gostovanje Hajduka u Varaždinu prije nego što su blagajne uopće otvorene

Ne treba ni sumnjati da će stadion i tada biti pun

Hajduk u petak, 18. travnja u 18.45 sati, igra u gostima protiv Varaždina. Ulaznice su u prodaji danas od 16 sati, a već u 15.15 je nastao ogroman red pred blagajnom, te nam javljaju da su ljubazni domaćini, vidjevši gužvu, otvorili dvije blagajne već u 15.30 sati.

Iz Varaždina su obavijestili:

'Ulaznice za sektore Zapad Lijevo, Zapad Desno te tribinu Istok prodavat će se po cijeni od 15 eura. Ista cijena vrijedi i za tribinu Jug, koja je predviđena za navijače gostujućeg kluba. Napominjemo i da obilježja gostujućeg kluba na tribini Zapad nisu dozvoljena. Pozivamo sve navijače da svoje ulaznice osiguraju na vrijeme i podrže našu momčad u još jednom velikom prvenstvenom ogledu'.

Dodajmo još da Hajduk u nedjelju na Poljudu dočekuje Lokomotivu, a onda igra u Varaždinu. S obzirom da su sve utakmice do kraja finalne, ne treba ni naglašavati koliki je njihov značaj, a samim tim i interes za ulaznice. 

Vaša reakcija na temu