Pobjeda KK Splita

Grgurević dao minutažu mlađim igračima, a posebno se istakao Ivan Perasović

Nakon dva uzastopna poraza košarkaši Splita stigli su do pobjede. U trećem kolu HT Premijer lige na Gripama su svladali Škrljevo 97:78 (23:13, 26:18, 25:18, 23:29).

Od samog starta momčad Ante Grgurevića bila je u vodstvu. Zabijali su Rikić i Bajo, te je u sedmoj minuti bilo plus deset za 'žute' (17:7). Zanimljivo je da je za goste prvih 12 poena zabio Josip Barnjak.

Sredinom druge četvrtine na krilima Kedže i Morrisa otišao je Split na 38:20. Već tada je bio jasan ishod ovog susreta. Škrljevo je pokazalo zašto su još bez pobjede ove sezone. U završnici je Grgurević dao minutažu mlađim igračima, a posebno se istakao Ivan Perasović.

Split: Perković 4, Kalajžić 5, Kedžo 12, Gabrić 7, Cunningham 8, Runjić 2, Marčinković 15, Perasović 10, Bajo 19, Vrgoč 1, Morris 9, Rikić 5.