PRVA NL: Novi poraz Solina, i dalje su samo na jednoj pobjedi!

Prvi dio sezone završili su na pretposljednjem mjestu

U 17. kolu Prve NL Solin je doživio osmi poraz. Momčad Gorana Granića poražena je na gostovanju u Sesvetama 2:0. Golove za domaće postigli su Ljubanović u 18. i Topić iz jedanaesterca u 31. minuti.

Cijeli susret za Solin su odradili Borna Buljan i Roko BrajkovićŠimun Hrgović zamijenjen je u 61. minuti, a Mateo Jurić-Petrašilo ušao je u 80. minuti.

Zimsku pauzu Solin je dočekao na pretposljednjem mjestu, s istim brojem bodova kao i posljednji BSK. U dosadašnjem tijeku prvenstva ostvarili su samo jednu pobjedu, početkom rujna svladali su Orijent 4:1.