Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: HNK Šibenik Remi Šibenika i Gorice na Šubićevcu

Remi Šibenika i Gorice na Šubićevcu

Domaćini nisu uspjeli doći do toliko potrebne pobjede

U 32. kolu SuperSport HNL-a Šibenik je na Šubićevcu remizirao s Goricom 0:0.

Vidjeli smo dobre prilike na obje strane, ali najveća je zasigurno bila ona iz 92. minute. Ivan Božić izašao je sam pred imenjaka mu Banića, a potom loše zahvatio loptu i tako ispustio priliku da svojoj momčadi osvoji jako važna tri boda. 

Šibenik je tako još uvijek posljednji, zaostaju četiri boda za predzadnjom Lokomotivom, a u sljedećem kolu gostuju kod Varaždina. 

Gorica je trenutačno osma na tablici, a u odnosu na njihovog današnjeg protivnika imaju sedam bodova više. U nadolazećem kolu gostuju kod Rijeke. 

Standings provided by Sofascore
Vaša reakcija na temu