SAD slavio protiv Irana i prošao dalje

Engleska je očekivano pobijedila Wales i osvojila prvo mjesto

Odigrano je i posljednje treće kolo skupine B, a u osminu finala su se plasirali Engleska i SAD.

SAD je u direktnom susretu za drugo mjesto pobijedio Iran 1:0. Pogodak vrijedan prolaska dalje je zabio Christian Pulišić u 38. minuti.

U drugoj utakmici, Engleska je uvjerljivom 3:0 pobjedom protiv Walesa potvrdila prvo mjesto. Marcus Rashford je doveo Engleze u vodstvo u 50. minuti sjajnim udarcem iz slobodnog udarca s 20 metara. Samo dvije minute kasnije Phil Foden je povisio rezultat, a konačni ishod je postavio Rashford drugim pogotkom u 68. minuti.

U osmini finala će tako Engleska igrati protiv Senegala, dok će SAD odmjeriti snage s Nizozemskom.