Šibenik nakon jedanaesteraca ispao iz Hrvatskog kupa

Slavlje 'farmaceuta' na Šubićevcu

Šibenik je ispao u osmini finala Hrvatskog kupa.

Momčad Marca Rosasa na Šubićevcu je nakon izvođenja jedanaesteraca poražena od Slaven Belupa (1:1, 3:5).

Slaven Belupo je poveo 1:0 golom Ivana Krstanovića iz jedanaesterca u 68. minuti.

Osam minuta kasnije drugi žuti karton zaradio je branič Slaven Belupa Kocijan, a igrača više Šibenčani su kapitalizirali u 92. minuti. Ćurić je zabio iz jedanaesterca.

U produžecima nije bilo pogodaka, a prilikom izvođenja jedanaesteraca u drugoj seriji je udarac Batarela obranio Čović.

Marin Jakoliš za Šibenik je odigrao cijeli susret i bio jedan od najboljih na terenu.