SJEĆATE LI GA SE? Prije dvije i pol godine je zavio Poljud u crno, a od ljeta prošle godine je bez kluba

U potrazi za novim izazovom

Sjećate li se Hameda Konea? Ofenzivac iz Obale Bjelokosti prije dvije i pol godine svojim je golom nanio Hajduku nanio jedan od najtežih poraza u klupskoj povijesti.

Kone je zabio pogodak u 96. minuti kojim je Gzira došla do 3:1 i prošla dalje u kvalifikacijama Europske lige, a zabio je i za 2:1 u 68. minuti efektnim škaricama.

Danas je Kone slobodan igrač. Od ljeta prošle godine je bez angažmana nakon što mu je istekao ugovor s malteškim Sirensom. U listopadu prošle godine proslavio je 34. rođendan, a u dresu Sirensa prošle je sezone zabio dva pogotka.