Sve o borbi za prvaka Piše: Dalmatinski portal

ŠOK ZA RIJEKU: Novim porazom se učvrstili na četvrtom mjestu

Domaćin je bio prejak

U posljednjoj utakmici 31. kola 1. HNL, Lokomotiva je u Kranjčevićevoj slavila protiv Rijeke 2:1.

Prvi pogodak postigao je Luka Stojković u 38. minuti kada je sjajnim udarcem svladao gostujućeg vratara Nediljka Labrovića. Ovo je mladom Stojkoviću prvi gol u najvišem rangu hrvatskog nogometa.

U prvoj minuti drugog dijela Lokomotiva je povećala svoju prednost pogotkom Lukasa Kačavende na asistenciju Stojkovića.

Utješni pogodak za Rijeku postigao je Josip Drmić u posljednjoj minuti utakmice.

S ovim porazom je Rijeka izgubila svaku nadu da se do kraja ozbiljnije može boriti za vrh, te ostaje na četvrtom mjestu sa četiri boda zostatka za Hajdukom.

U sljedećem kolu Rijeka dočekuje Osijek, a Lokomotiva gostuje kod Istre.