Splitski stoper upisao prvi službeni nastup za Perugiju

Igrali su Kup

Cagliari je u zanimljivoj utakmici Kupa Italije svladao Perugiju sa 3:2.

Poveli su domaćini već u 2. minuti golom Altarea, a onda su gosti preokrenuli pogocima Melchiorrija u 32. i Di Serija u 67. minuti.

Za 2:2 je domaćinima u 80. minuti dosuđen vrlo sporan kazneni udarac nakon starta stopera gostiju Stipe Vulikića. realizirao ga je Lapadula. Konačnih 3:2 je postavio Viola u 89. minuti prekrasnim pogotkom iz slobodnog udarca sa 20 metara.

Vulikić će ovaj susret pamtiti po prvom službenom nastupu za Perugiju, gdje je do tog sumnjivog jedanaesterca odigrao uistinu jako dobro. Podsjetimo, splitski stoper je tamo došao iz Hrvatskog dragovoljca na jednogodišnju posudbu s opcijom otkupa.