KRAJ Hajduk izborio ulazak u četvrtfinale Hrvatskog kupa!

ZAGREB: Gašparić, Čavala, Strunje, K. Regović, A. Regović, Šarić, F. Medić, Ćavar, L. Medić, Kižlin, Vinčić

Klupa: L. Dominković, Kukrika, Čović, Marković, I. Dominković, Galić, Barić

HAJDUK: Posavec, Jakoliš, Simić, Dimitrov, Mujakić, Dolček, Jurić, Čuić, Jairo, Kačaniklić, Umut Nayir.

Klupa: Kalinić, Fossati, Nejašmić, Livaja, Škaričić, Biuk, Todorović, Ljubičić, Teklić

0. - Prije početka utakmice održana je minuta šutnje u čast Zlatka Kranjčara i Milana Bandića

1. - Krenula je utakmica

2. - Dolček je prošao po lijevoj strani, ali nije uspio pronaći Jurića

7. - Kačaniklić je odigrao prema Umutu Nayiru, no obrana domaćih je otklonila opasnost

13. - Žuti karton za Čavalu nakon što je neoprezno startao na Jaira

16. - Jairo je ubacio s desne strane, Gašparić je uhvatio loptu

17. - Strunje je 'zaradio' žuti karton

21. - Nakon ubačaja Jaira s desne strane Umut Nayir je bio u izglednoj situaciji, no turski napadač nije najbolje reagirao i propala je odlična prilika za Hajduk

24. - Mujakić je oštro ubacio u peterac, Gašparić je odbio loptu

27. - Kačaniklić je ubacio s lijeve strane, a Čuiću je lopta pobjegla u aut

30. - Jairo je ostao ležati na centru igrališta nakon duela s Čavalom

31. - Nakon ukazane liječničke pomoći Hajdukov Brazilac se vratio u igru

34. - Treći žuti karton za domaće. Lovro Medić je 'požutio' nakon neopreznog starta na Dimitrovu

38. - Nakon dugo vremena i Zagreb je stigao do vrata Posavca. Šarić je ubacio iz slobodnog udarca s 30 metara, no na koncu je lopta završila u gol autu

42. - Dvije odlične prilike za Hajduk u razmaku od nekoliko sekundi. Dolček je ubacio s lijeve strane, a udarac Čuića pogodio je Umuta u leđa. Na odbijancu je bio Jairo, no njegov pokušaj s 13 metara nije bio precizan

45. - Igrat će se minuta sudačke nadoknade

45. + 1 - Kraj prvog poluvremena

46. - Krenulo je drugo poluvrijeme s tri izmjene u redovima Hajduka. Izašli su Čuić, Dimitrov i Jakoliš, u igri su Fossati, Livaja i Todorović

47. - Livaja je šutirao glavom nakon kornera. Lopta je otišla preko vrata

49. - Žuti karton za Fossatija

58. - Hajduk vodi 1:0! Todorović je prošao po desnoj strani pored dvojice domaćih igrača i odigrao prema Kačanikliću. Udarac švedskog ofenzivca blokirala je obrana Zagreba, no lopta je došla ravno na noge Jairu koji je s pet metara poslao u mrežu

62. - Udarac Fossatija s 20 metara otišao je preko vrata

65. - Zagreb je ostao s igračem manje. Strunje je povukao Umuta Nayira na ulazu u šesnaesterac, a sudac Matoc pokazao mu drugi žuti karton. Hajduk je dobio slobodan udarac na rubu kaznenog prostora

66. - Hajduk vodi 2:0! Livaja je zabio iz slobodnog udarca

69. - Ubacio je Jairo s desne strane, a Todorović s deset metara šutirao preko grede

70. - Hajduk vodi 3:0! Livaja je odlično proigrao Jaira koji se sjurio prema domaćim vratima, zaobišao Gašparića i poslao loptu u mrežu

72. - Umut Nayir je bio u izglednoj situaciji, ali se nije najbolje snašao

75. - Umjesto Jaira u igri je Biuk. Odmah je u akciji bio Biuk, a njegov udarac u korner je odbio Gašparić

77. - S lijeve strane je ubacio Livaja, udarac Jurića glavom obranio Gašparić, a Kačaniklić odbijanac poslao visoko preko vrata

78. - Žuti karton za Simića

79. - Umjesto Umuta Nayira u igri je Ljubičić

89. - Dva puta je u prilici bio Antonio Regović. Prvo je njegov udarac obranio Posavec, a zatim je u nastavku akcije pogodio vratnicu