KRAJ: Hrvatska remizirala sa Španjolskom nakon dramatične završnice

Europsko prvenstvo u rukometu: Hrvatska - Španjolska

Hrvatska je protiv Španjolske odigrala 22:22 u posljednjoj utakmici drugog kruga Europskog rukometnog prvenstva.

1. - Španjolska vodi sa 1:0 golom Sarmienta

3. - Stepančić je izjednačio na 1:1

4. - Maqueda je doveo Španjolsku u vodstvo od 2:1

4. - Karačić je izjednačio na 2:2

5. - 3:2 za Španjolsku, strijelac Sole

6. - Canellas je isključen na dvije minute nakon prekršaja na Karačiću, koji potom pogađa za 3:3

7. - Entrerrios s igračem manje pogađa za 4:3

7. - Karačić izjednačuje na 4:4 u trenutku kada je Hrvatska imala dva igrača više

9. - Španjolci su kompletni, isključen je Musa, a s igračem više je sa crte poentirao Figueras

10. - Karačić je s igračem manje izjednačio na 5:5

13. - Mamić je udarcem iz daljine donio Hrvatskoj prvo vodstvo od 6:5

15. - Treća obrana Šege, sjajno je obranio udarac Maquede

16. - Sole je isključen na dvije minute

17. - Entrerrios je pogodio s igračem manje kad su ruke sudaca već bile u zraku.

47. - Isključen je Morros, a Šipić je smanjio na 16:20

48. - Gomez je lijepo zabio i vratio prednost Španjolske na pet razlike. U istoj je minuti opet Šipić zabio, rezultat je 17:21

54. - Horvat je smanjio na 20:21

56. - Mamić je pogodio za izjednačenje 21:21!

58. - Duvnjak je zabio za vodstvo 22:21!

59. - Španjolci su iz sedmerca izjednačili na 22:22