KRAJ Atalanta vodila do 90. minute golom Pašalića, PSG preokrenuo u tri minute i izborio polufinale!

Četvrtfinalni ogled Lige prvaka

Večeras je u Lisabonu na rasporedu prvi četvrfinalni ogled Lige prvaka između Atalante i PSG-a. Mario Pašalić nalazi se u početnom sastavu kluba iz Bergama.

Atalanta: Sportiello, Djimsiti, Toloi, Caldara, De Roon, Freuler, Hateboer, Gosens, Pašalić, Gomez, Zapata.

PSG: Navas, Kehrer, T. Silva, Kimpembe, Bernat, Marquinhos, Herrera, Gueye, Sarabia, Neymar, Icardi.

1. - Krenula je utakmica

3. - Dobra prilika za Atalantu. Zapata je odlično proigrao Gomeza čiji je udarac s 14 metara obranio Navas. Odmah je na drugoj strani Neymar promašio zicer s 13 metara. Izašao je sam ispred Sportiella, no njegov udarac završio je pored vrata

11. - Odličan ubačaj Gomeza, glavom je šutirao Hateboer s pet metara, a Navas odbio u korner

14. - Ubacio je Gomez iz slobodnog udarca, a Freuler glavom sa sedam metara šutirao pored vrata

27. - Atalanta vodi 1:0 golom Marija Pašalića! Zapata je proigrao Pašalića koji je efektno naciljao s 14 metara i matirao Navasa

28. - Odmah je nakon što je lopta krenula s centra zaprijetio Neymar, no njegov udarac sa 17 metara prohujao je pored vratnice

37. - Žuti karton zaradio je Djimsiti

42. - Kakva prilika za PSG! Pogriješio je Hateboer, lopta je stigla do Neymara koji je iskosa s deset metara promašio okvir vrata

55. - Žuti karton za Bernata

57. - Četvrti žuti karton u drugom poluvremenu. Preoštar je bio Herrera i zaradio javnu opomenu

58. - Djimsiti se našao u izglednoj situaciji, ali je sa šest metara šutirao pored vrata

59. - Izašao je Gomez, u igri je Malinovskyi

60. - Umjesto Djimsitija u igri je Palomino, a Tuchel je umjesto Sarabije na teren poslao Mbappea

67. - Još jedan žuti karton, ovaj put za Toloija

70. - Izašao je Pašalić, ušao je Muriel

72. - Dvostruka izmjena u redovima PSG-a. Izašli su Herrera i Gueye, u igri su Paredes i Draxler

74. - Mbappe se s lijeve strane sjurio prema vratima Atalante, no Sportiello je nogom uspio zaustaviti njegov udarac

76. - Žuti karton za Paredesa

79. - Zbog ozljede je izašao Navas, umjesto njega među vratnice će Sergio Rico

80. - Umjesto Icardija u igri je Choupo-Moting

82. - Dvije izmjene u redovima Atalante. Izašli su Gosens i Zapata, a ušli su Castagne i Da Riva

85. - Još jedan žuti karton, ovaj put za Palomina

90. - PSG je izjednačio na 1:1! Akcija je krenula od Choupo-Motinga, a zatim je Neymar proigrao Marquinhosa koji je iz blizine zabio za 1:1

90. + 3 - PSG vodi 2:1! Mbappe je ubacio s lijeve strane, a Choupo-Moting iz blizine poslao loptu u mrežu