Odličnu partiju zaokružio je u 66. minuti kada je asistirao za pobjednički pogodak

Franck Ohandza prošle je sezone parao mreže u drugoj kineskoj ligi, a ove je sezone isto to radi u prvoj ligi. Bivši napadač Hajduka promijenio je klub, ali golgeterske navike nije.

U devetom kolu Superlige njegov Henan svladao je na gostovanju Hebei 3:2, a Ohandza je zabio dva pogotka. Posebno je spektakularan bio pogodak za 1:0 u šestoj minuti. Minutu prije odlaska na odmor Ohandza je donio novo vodstvo svojoj momčadi golom iz penala. Odličnu partiju zaokružio je u 66. minuti kada je asistirao sunarodnjaku Bassogogu za pobjednički zgoditak.

Ohandza je ove sezone već postigao pet pogodaka, a njegov Henan nakon lošijeg ulaska u sezonu bilježi sve bolje rezultate. Slavili su u posljednja tri kola i nalaze se na osmom mjestu s 11 bodova.

Spektakularan prvi gol Ohandze je u videu na 0:40...