01/02/21 · 18:16

VIJEST S POLJUDA: Jairo blizu odlaska na posudbu

Ponuda je stigla

VIJEST S POLJUDA: Jairo blizu odlaska na posudbu
Piše B. D.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Zanimljiva vijest stiže s Poljuda: Jairo je blizu odlaska u Saudijsku Arabiju. Hajdukov Brazilac trebao bi otići na posudbu u Damac, momčad koju odnedavno vodi Krešimir Režić.

Damac je trenutno pretposljednja momčad lige, a Režić je do sada na klupi odradio četiri utakmice i ubilježio jednu pobjedu, remi i dva poraza. U borbi za ostankom u društvu najboljih neophodna su mu pojačanja, a već ranije doveo je bivšeg dinamovca Domagoja Antolića, te norveškog napadača Amahla Pellegrina koji je protekle sezone u dresu Kristiansunda zabio 25 pogodaka.

Jairo je u prošloj godini imao dvije ponude, najprije kazahstanskog Kairata u vrijeme prije pandemije, početkom veljače, od 2,5 milijuna eura, a potom na jesen Dinamovu koji je za Brazilca nudio 2,7 milijuna eura, no ista nije prihvaćena.

Sada bi se radilo o posudbi s opcijom otkupa. Ponuda je sletjela i valja vidjeti hoće li se posao do kraja realizirati


Najnovije

Najčitanije

Nema članaka za prikaz