03/09/25 · 18:00

ŠUTA NAKON SJEDNICE 'Vrijeme je da pokrenemo Split!'

'Neprihvatljivo je da drugi grad u Hrvatskoj bude taoc jedne tvrtke ili pojedinca'

ŠUTA NAKON SJEDNICE 'Vrijeme je da pokrenemo Split!'
Foto: Veljko Martinović
Piše M. K.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Splitski gradonačelnik Tomislav Šuta oglasio se nakon danas održane sjednice Gradskog vijeća.

'Vrijeme je za velike promjene!

Danas je održana tematska sjednica Gradskog vijeća posvećena situaciji u Brodosplitu. Jasno smo poručili da Grad Split može i mora upravljati dijelom koncesijskog područja posrnulog škvera. Neprihvatljivo je da drugi grad u Hrvatskoj bude taoc jedne tvrtke ili pojedinca, dok dugovi i neispunjene obveze godinama opterećuju naše građane.

Zaključke sjednice uputit ćemo predsjedniku Vlade i resornom ministru, s jasnim zahtjevom da Split dobije veća upravljačka prava nad svojim resursima.

Vrijeme je da pokrenemo Split!', poručio je.


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Dodaj kao preferirani izvor na Googleu