31/07/25 · 17:54

SVE ZBOG BRODA S AZBESTOM Šuta poziva Splićane na prosvjed

'Kao gradonačelnik nemam ovlasti nad brodogradilištem, ali imam moralnu odgovornost'

SVE ZBOG BRODA S AZBESTOM Šuta poziva Splićane na prosvjed
Foto: Veljko Martinović
Piše I. D.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Turski brod kojem u Brodosplitu trebaju biti otklonjene azbestne pregrade, izazvao je pravu buru u javnosti. Splitski gradonačelnik Tomislav Šuta poslijepodne je svojim sugrađanima uputio poziv na prosvjed.

'Pozivam sve Splićanke i Splićane da dođu na prosvjed sutra u 10 sati ispred zgrade Banovine.

Također, tražim od predstavnika Državnog inspektorata, Carine i svih nadležnih da se pridruže i očituju o sigurnosti i zdravlju građana Splita.

Kao gradonačelnik nemam ovlasti nad brodogradilištem, ali imam moralnu odgovornost stati rame uz rame svih vas koje predstavljam!', poručuje gradonačelnik.


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp