Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Screenshot (Youtube) Avion Vlade RS sletio u Tel Aviv, pretpostavlja se da je i Dodik u njemu

Avion Vlade RS sletio u Tel Aviv, pretpostavlja se da je i Dodik u njemu

Raspisana je tjeralica

Avion Vlade Republike Srpske Cesna Citation sletio je u Izrael, točnije, u Tel Aviv, prenosi N1 Sarajevo.

Pretpostavlja se da je u avionu i predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik koji je ovaj posjet i najavljivao, prenosi N1 Sarajevo.

Prema podacima koje prikuplja stranica GLOBE avion Vlade RS poletio je iz Beograda oko 10 sati. Prethodno je sletio u Beograd oko 8 sati.

Milorad Dodik bi trebao 26. i 27. ožujka prisustvovati na Konferenciji protiv antisemitizma u Jeruzalemu, u Izraelu prema ranijim najavama.

U medijima se ranije pisalo da bi Izrael mogao biti i destinacija u koju bi se Dodik mogao 'sakriti' zbog središnje tjeralice koju je za njim raspisao Sud BiH.

Vaša reakcija na temu