Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Wikipedia Trump: Zarobili smo Madura!

Trump: Zarobili smo Madura!

Izvijestio je da su SAD izvele 'opsežne vojne udare protiv Venezuele'

Američki predsjednik Donald Trump izvijestio je da su Sjedinjene Države izvele 'opsežne vojne udare protiv Venezuele' te da su 'uhvatile njezina vođu, predsjednika Nicolasa Madura, i njegovu suprugu', javlja Index.

Trump je to objavio u priopćenju na svojoj društvenoj mreži Truth Social.

'Sjedinjene Američke Države uspješno su izvele opsežan udar protiv Venezuele i njezina vođe, predsjednika Nicolasa Madura, koji je zajedno sa svojom suprugom zarobljen i izvučen iz zemlje.

Ova operacija provedena je u suradnji s američkim tijelima za provođenje zakona. Više detalja slijedi. Danas u 11 sati održat će se konferencija za novinare u Mar-a-Lagu. Hvala vam na pozornosti posvećenoj ovom pitanju!', napisao je. 

Vaša reakcija na temu