Danas se u Beogradu održava veliki studentski prosvjed.
Središnji skup počet će u 16 sati ispred Skupštine Srbije, dok će okupljanje građana početi nekoliko sati ranije na različitim lokacijama u Beogradu
Nepregledna masa ljudi se okupila u Novom Beogradu, 'pumpaju' građani, studenti, poljoprivrednici, traktori, javlja N1 Srbija.
Na društvenim mrežama pojavila se snimka incidenta u Žarkovu u Srbiji, kada je automobil zaletio među okupljenu masu. Studenti i građani koji su se kretali prema centru grada iz pravca Čukarice počeli su se mirno okupljati u Žarkovu.
Međutim, iako su svi bili mirni, došlo je do incidenta kada je nepoznat vozač projurio kroz masu, uslijed čega je navodno nekoliko osoba ozlijeđeno. Na snimci se vidi da se auto ne zaustavlja nakon što je pokosio građane. Na haubi mu se nalazila žena, međutim nastavio se kretati dok nije ispala.