16/01/26 · 19:53

VIDEO Thompson: 'Došli smo u srce Hrvatske!'

'Znam da će ovo biti prelijepa večer'

VIDEO Thompson: 'Došli smo u srce Hrvatske!'
Foto: Veljko Martinović
@dalmatinskiportal „Došli smo u srce Hrvatske!“ Thompson poručio na početku koncerta u Splitu #thompson #koncert #split original sound - Dalmatinski portal

Marko Perković Thompson na početku večerašnjeg koncerta u splitskoj dvorani Gripe pozdravio je publiku i poručio koliko mu znači nastup u gradu s kojim je, kako kaže, posebno vezan.

- Hvaljen Isus i Marija. Kako je ovo divno, u Splitu sam! Lipo je doći ovdje u Split, u grad za koji si vezan, živjet u njemu i svirati glazbu, raditi ono što voliš. Prošli smo lijepe momente kroz ovu turneju i napokon došli ovdje u Split.

Sve je to bilo lijepo, ali došli smo u srce Hrvatske! Znam da će ovo biti prelijepa večer, najljepša - poručio je.

Embedded Script

PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp