03/09/25 · 12:58

Torcida Biberon objavila dolazak trojice novih igrača

Jedan je već ranije igrao u klubu

Torcida Biberon objavila dolazak trojice novih igrača
Foto: MNK Torcida Biberon
Piše N. M.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Torcida Biberon objavila je dolazak trojice novih igrača.

U redove splitskog malonogometnog kluba nakon godinu dana vraća se Antonio Repić. Protekle sezone Repić je s 14 pogodaka bio najbolji strijelac Crnice.

Novo ime u redovima Torcide Biberon je i Bartul Ora. Ovaj 21-godišnjak stiže iz MNK Split, a nastupao i za MNK Šibenik, AFC Universitas, MNK Hajduk te MNK Novo Vrijeme, s kojim je osvojio i naslov prvaka države.

Novi 'torcidaš' je i Luka Pavlović. Iskusni, 26-godišnji vratar proteklu sezonu bio je član Novog Vremena. Pavlović je u dosadašnjoj karijeri bio član tri splitska kluba, MNK Split, MNK Hajduk i Universitas.


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp