22/11/14 · 11:00

Torcidaši okupirali Trg bana Jelačića!

Navijači Hajduka se trenutačno nalaze u kafiću, okružila ih je policija

Torcidaši okupirali Trg bana Jelačića!
Foto: FB Torcida
Piše Mate Prlić
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Sedamdesetak torcidaša bez pratnje policije probilo se u centar Zagreba. Već dva sata 'okupirali' su Trg bana Jelačića, doznajemo od policijskih službenika.

Trenutačno se nalaze u jednom kafiću, a okružila ih je i policija...


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Dodaj kao preferirani izvor na Googleu