15/07/26 · 21:15

FOTO/VIDEO Klapi Cambi se na pozornici pridružila posebna gošća

Slave veliki jubilej

FOTO/VIDEO Klapi Cambi se na pozornici pridružila posebna gošća
Foto: Veljko Martinović
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Povodom proslave velikog jubileja klape Cambi, na pozornici im se pridružila i Meri Cetinić, koja je svojim nastupom dodatno obogatila svečanu večer.

Samostalno je, uz vlastitu klavirsku pratnju, izvela pjesme 'Zemlja dide mog' i 'Potraži me u predgrađu', a za završnicu su joj se na pozornici pridružili članovi klape Cambi. Zajedno su izveli 'Konobu', pjesmu koju je Meri, uz klapu Lučica i Tedija Spalata, premijerno otpjevala na Splitskom festivalu davne 1986. godine.

Na kraju nastupa Meri je čestitala klapi Cambi na 40 godina uspješnog rada te im zahvalila na pozivu. Prisjetila se i kako je bila gošća na njihovu prethodnom koncertu na Peristilu, istaknuvši zadovoljstvo što je ponovno dio njihove glazbene proslave.

Cambi i Meri

PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Dodaj kao preferirani izvor na Googleu