Nakon što je izvela pjesmu 'Vrijeme ljubavi', Zorica Kondža obratila se publici i objasnila zašto ju je odlučila otpjevati upravo na jubilarnom koncertu.
- Vrijeme ljubavi čuvam baš za večeras jer na taj način ja dobijem ljubav. Ja vama nešto dam, vi meni, i onda se odmah osjećam lijepo. Drage žene, ova pjesma večeras je za vas jer ovo muškarci naprave od nas. I ovaj moj mi je napisao nju zbog toga - kazala je kroz osmijeh.
Nakon toga uslijedila je izvedba jednog od njezinih najvećih hitova, 'Najljepše je kad si tu', koju je publika dočekala velikim pljeskom i pjevala zajedno s njom.











