Krešo Bengalka predstavlja novi singl 'Nije mi ništa', pjesmu kojom službeno najavljuje svoj osmi studijski album 'GTS'. Novi projekt dolazi u EP formatu te će sadržavati ukupno sedam pjesama.
Naziv 'GTS' inspiriran je Vespom koja je poslužila kao glavni motiv i simbol cijelog albuma — slobode, kretanja, gradske vožnje i svakodnevnih scena koje su oblikovale njegov novi glazbeni izraz. Album će biti obilježen tvrdim techno-rap zvukom, dok singl 'Nije mi ništa' donosi prvi uvid u atmosferu i smjer cijelog projekta.
Videospot za pjesmu režirao je, snimio i montirao Toni Zanne, a spot je sniman u klubu Limit u Splitu. Za mix i master pjesme zaslužan je Kokli.











