Na kraju današnjeg posjeta otoku Braču, župan Splitsko-dalmatinske županije Blaženko Boban susreo se sa stranačkim kolegicama i kolegama s otoka, među kojima i s gotovo svim predsjednicima općinskih i gradskog odbora HDZ-a u Supetru.
Tom je prilikom čestitao kandidatima koji su u prvom krugu lokalnih izbora ostvarili pobjedu u općinama Postira, Pučišća i Selca, te ih pozvao da i dalje potiču građane na izlazak na birališta u drugom krugu 1. lipnja.
'To je jedina dobitna kombinacija za rješavanje svih projekata koje smo već tijekom dana obišli, ali i onih koje planiramo u narednom razdoblju', poručio je Boban.
Govoreći o budućim planovima za otok, naglasio je važnost ulaganja u lučku infrastrukturu, istaknuvši kako se vrlo brzo očekuje početak izgradnje u Pučišćima i Sutivanu.
'Imamo veliku podršku lokalnih zajednica, a koordinacija i sinergija sa svim čelnicima lokalnih uprava na Braču bit će na zavidnoj razini kako bismo realizirali sve projekte u skladu s potrebama građana', zaključio je župan Boban.