Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Grad Sinj Bulj dogovorio suradnju s novim načelnikom Policijske postaje Sinj

Bulj dogovorio suradnju s novim načelnikom Policijske postaje Sinj

Razgovarali o stanju sigurnosti

Gradonačelnik Sinja Miro Bulj danas je u svom uredu primio novog načelnika Policijske postaje Sinj Petra Tomaševića i njegovog zamjenika Josipa Buljana. Sastanku na kojem se razgovaralo o stanju sigurnosti ondje te daljnjoj suradnji Grada i PP Sinj prisustvovao je i zamjenik gradonačelnika Denis Bobeta.

Novi načelnik istaknuo je kako će Policijska postaja Sinj nastaviti s predanim radom na zaštiti javnog reda i mira te provedbi sigurnosnih mjera za dobrobit svih stanovnika. Također, naglasio je važnost preventivnih mjera i jačanja suradnje s građanima u cilju povećanja sigurnosti u gradu.

Petar Tomašević početkom veljače preuzeo je dužnost načelnika Policijske postaje Sinj te će voditi policijske aktivnosti i sigurnosne mjere na području grada i okolice. Na toj poziciji zamijenio je Mislava Filipovića Grčića.

Grad Sinj i Policijska postaja Sinj, naglašeno je ovom prigodom, nastavit će surađivati u cilju osiguranja što sigurnijeg i kvalitetnijeg života za sve građane.

Vaša reakcija na temu