Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Veljko Martinović/Ilustracija Dva požara i u Šibensko-kninskoj županiji

Dva požara i u Šibensko-kninskoj županiji

Vatrogasci imali pune ruke posla

U Šibensko-kninskoj županiji jučer je gorjelo na području Crvene zemlje kod Knina. U 11.03 sati ŽVOC Šibenik zaprimio je dojavu, a radilo se o požaru trave i niskog raslinja neprocijenjene površine. 

Na intervenciji gašenja požara sudjelovalo je ukupno šest vatrogasaca s dva vatrogasna vozila iz IVP Šibenik te JVP Knin i DVD Knin. Požar je lokaliziran u 12.11 sati, a daljnje dežurstvo se provodi od strane JVP-a Knin.

ŽVOC Šibenik zaprimio je dojavu o požaru otvorenog prostora u večernjim satima, u 21.36 sati, na području Puljana (Promina). Radilo se o požaru trave i niskog raslinja u graničnom području s NP Krka te je trenutno procijenjena površina oko 50 ha. 

Na intervenciji gašenja požara sudjelovalo je ukupno sedam vatrogasaca s tri vatrogasna vozila iz JVP Drniš i DVD Promina. Požar je lokaliziran u 00.16 sati, a ugašen je u 01.45 sati.

Vaša reakcija na temu