30/03/22 · 18:10

KERUM SUMNJIČAV 'To je marketinški trik, ali ako izbora bude, ja sam pobjednik'

'Ja sam jedino rješenje za Split'

KERUM SUMNJIČAV 'To je marketinški trik, ali ako izbora bude, ja sam pobjednik'
Foto: Veljko Martinović
Piše Živana Šušak Živković
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Predsjednik HGS-a i bivši gradonačelnik Željko Kerum smatra da je najava ostavke Ivice Puljka tek marketinški trik, kako je rekao, 'kao i sve što je do sada radio'.

- Upitno je šta on misli, to je marketinški trik tako da ne virujem u taj potez.

Samim činom ostavke pokazuješ da nisi sposoban voditi grad, šta ćeš se onda opet kandidirati? - kazao je.

Smatra i nekorektnim i nepristojnim od Puljka da traži i da vijećnici odu.

- Šta on ima njih zvat, ko želi potpisat će, ko ne želi neće. Ma ne zanimaju me te njegove najave, to su priče za malu djecu - dodao je.

Rekao nam je i da vijećnici HGS-a neće podnijeti ostavke ako dođe do tog poziva jer 'poštuju volju građana'.

- Ja sam jedino rješenje za Split i mislim da to ljudi shvaćaju, da je dosta eksperimenata da grad vodi neko ko ne zna šta znači stvarat i da onda upravlja svim resursima. Dođe li do izbora, kandidirat ću se i mislim da ću pobijediti - odgovorio nam je na upit o njegovoj potencijalnoj kandidaturi.

Ako izbora, dakle, bude, a sve se čini da će ih biti, Željko Kerum i Bojan Ivošević u kampanju kreću s optužnicama za prijetnju. Kerum za čupanje gučka Ivoševiću, a Ivošević za ispijanje krvi novinarkama Slobodne Dalmacije.

Svakako neuobičajena pravna, a i politička situacija.


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp