Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Veljko Martinović Piel dizala: Turisti ostavljaju negativne recenzije objektima bez liftova
GAST 2016. Piše: Toni Španjić

Piel dizala: Turisti ostavljaju negativne recenzije objektima bez liftova

Splitska tvrtka Piel zapošljava 22 stručno osposobljena radnika

Splitska tvrtka Piel dizala najveća je kompanija koja se bavi ugradnjom i održavanjem svih vrsta dizala u Dalmaciji. U Pielu su zaposlena 22 stručno osposobljena radnika, a 2015. godine ugradili su u razne objekte 61 novo dizalo.

- Sve više nam se javljaju iznajmljivači i hotelijeri. Stvar je u tome što su gosti izuzetno zahtjevni, pa se događaju situacije da zbog nedostatka dizala u turističkom objektu ostavljaju negativne recenzije i niske ocjene. Ugradnja dizala je stoga sve veća potreba turističkih objekata - kazala nam je Marina Sertić iz ove splitske tvrtke. 

Poseban segment na tržištu su objekti starije izgradnje, odnosno zgrade koje su građene bez dizala.

- Nudimo rješenje 'ključ u ruke' za zgrade bez dizala. Naravno, ako za to postoje minimalni uvjeti. Zgradama se nude i krediti na dugi rok, pa im se omogućuje lakša otplata. Uz to neke zgrade već imaju i predviđen prostor za dizalo, što mnogo olakšava cijeli posao, ali omogućuje i niže cijene - zaključila je Sertić.

Vaša reakcija na temu