Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
THOMPSON U SINJU Evo što sve morate znati ako idete na koncert

THOMPSON U SINJU Evo što sve morate znati ako idete na koncert

Policija je objavila savjete i upozorenja za posjetitelje i stanovnike

U Sinju se večeras održava koncert Marka Perkovića Thompsona, a tim povodom je policija objavila posebno priopćenje s uputama i upozorenjima za one koji dolaze na koncert. Vozačima kojima Sinj nije odredište savjetuju da izbjegavaju prometovanje kroz Sinj i u smjeru Sinja. 

'Zbog očekivanih gužvi i zastoja u cestovnom prometu cijelog dana 4. kolovoza do ranih jutarnjih sati sljedećeg dana vozači kojima odredište nije Sinj pozivaju se da izbjegavaju korištenje prometnica kroz Sinj i u smjeru Sinja, a posebno državne ceste D1 i D60, te da za alternativne pravce koriste autocestu A1, ili cestovni pravac Split-Muć-Drniš-Knin u oba smjera', poručuje policija.

Posjetiteljima savjetuju da izbjegavaju državnu cestu D1 već da koriste dostupne županijske i lokalne ceste iz smjera Trilja, Otoka i Obrovca Sinjskog u smjeru mjesta koncerta i parkirališnih zona (Aerodrom Sinj i okolni prostori).

Najveće gužve očekuju se od 13 do 20 sati, kad se predviđa dolazak posjetitelje, te od 23 do 3 sata, kada će posjetitelji odlaziti s koncerta.

'Pozivamo posjetitelje da što ranije dođu u Sinj, preporučujemo dolazak u prijepodnevnim satima. U Sinju će na snazi biti posebna regulacija prometa. Od 8 sati pa dok za to bude postojala potreba bit će u cijelosti zatvorena Ulica Miljenka Buljana od križanja s D1, ulica Put Piketa do kružnog toka kod Hipodroma, kao i ulica Put Šumarije od križanja s Ulicom Domovinskog rata. Navedenim ulicama mogu prometovati isključivo stanari i to do samo 12 sati nakon čega će i njima biti onemogućen promet. Ulicama će moći prometovati isključivo vozila hitnih službi i autobusi s posjetiteljima koji su prethodno najavili svoj dolazak.

Svima se zabranjuje parkiranje vozila na nogostupima i kolnicima naprijed navedenih ulica. Pozivamo sve sudionike u prometu na poštivanje uputa i naredbi policijskih službenika koji će biti raspoređeni na svim cestovnim pravcima i važnim raskrižjima', zaključuje policija.

Vaša reakcija na temu