Kako doznaje Šibenik.in iz neslužbenih izvora bliskih bivšem načelniku Općine Murter-Kornati Toniju Turčinovu, sinoć je u Policijskoj postaji Šibenik provedeno kriminalističko istraživanje nad njim zbog telefonskih prijetnji Stipi Petrini.
'Muškarca se sumnjiči da je 10. veljače preko mobitela ozbiljno prijetio 71-godišnjaku, što je kod oštećenog izazvalo strah i bojazan za vlastiti život', priopćila je policija.
Policija je navela i kako je 40-godišnjak, ne navodeći ime, predan pritvorskom nadzorniku. No Šibenik.in piše kako je prijava Petrine okrakterizirana kao neistinita te kako je Turčinov na koncu pušten na slobodu.
Turčinov je, inače, široj javnosti postao poznat nakon afere u austrijskom bordelu - račune je plaćao službenom karticom općine.