Splitska policija je pronašla muškarca koji je 18. kolovoza vikao i vrijeđao Hajdukovog veznjaka Anthonyja Kalika. Istragu su pokrenuli nakon što je snimka, na kojoj se vidi muškarac koji viče i psuje nogometaša kojeg je na kraju događaja pljunuo,objavljena u medijima.
Policija je utvrdila kako se radi o 25-godišnjaku kojeg su prijavili zbog ponašanja članka 6. Zakona o prekršajima proti javnog reda i mira koji kaže: 'Tko se na javnom mjestu ponaša na naročito drzak i nepristojan način, vrijeđajući građane ili narušavajući njihov mir, kaznit će se za prekršaj novčanom kaznom u iznosu od 700 do 4000 EUR ili kaznom zatvora do 30 dana'.
Danas će ga u žurnom postupku odvesti na sud.
'Sudu je predloženo da mu se odredi zadržavanje, a za počinjeni prekršaj izrekne kaznu zatvora u trajanju od 30 dana', objavila je policija.