Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
VIDEO: Snijeg pada nadomak Splita

VIDEO: Snijeg pada nadomak Splita

Jače oborine očekuju se tijekom večeri

U poslijepodnevnim satima snijeg je počeo padati na autocesti kod spoja Vučevica, u blizini Splita. Snijeg pada na Mosoru, a snimku uživo možete pogledati na ovoj poveznici.

Još tijekom popodneva snijeg je padao u Dalmatinskoj zagori, a ima ga i na Mosoru, Kozjaku, Biokovu i Omiškoj Dinari. Bijele pahulje došle su i do Klisa, Omiša i Gornjeg Sitnog, a u Sinju se počeo primati za tlo.


Prema prognozi DHMZ-a za Dalmaciju poslijepodne te osobito navečer i u noći na srijedu u unutrašnjosti očekuje se stvaranje snježnog pokrivača, a malo snijega moguće je i duž obale i na otocima.

Vaša reakcija na temu