Nakon što je Državni hidrometeorološki zavod (DHMZ) izdao crveno upozorenje za splitsko područje zbog ekstremno visokih temperatura, oglasili su se i iz Grada Splita. Apelirali su na građane da ostanu doma - ako mogu.
'Molimo građane da, koliko je god moguće, izbjegavaju boravak na otvorenom, osobito u najtoplijem dijelu dana, da piju dovoljno vode, borave u rashlađenim prostorima te posebnu brigu posvete djeci, starijim osobama i kroničnim bolesnicima.
Pozivamo sve da se pridržavaju preporuka nadležnih službi i čuvaju svoje zdravlje', poručili su iz Grada.






