26/06/26 · 12:57

Zbog ekstremnih temperatura oglasili se i iz Grada Splita: 'Ostanite doma'

'Čuvajte djecu, starije, kronične bolesnike'

Zbog ekstremnih temperatura oglasili se i iz Grada Splita: 'Ostanite doma'
Foto: Pixabay
Piše A. A.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Nakon što je Državni hidrometeorološki zavod (DHMZ) izdao crveno upozorenje za splitsko područje zbog ekstremno visokih temperatura, oglasili su se i iz Grada Splita. Apelirali su na građane da ostanu doma - ako mogu.

'Molimo građane da, koliko je god moguće, izbjegavaju boravak na otvorenom, osobito u najtoplijem dijelu dana, da piju dovoljno vode, borave u rashlađenim prostorima te posebnu brigu posvete djeci, starijim osobama i kroničnim bolesnicima.

Pozivamo sve da se pridržavaju preporuka nadležnih službi i čuvaju svoje zdravlje', poručili su iz Grada.


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Dodaj kao preferirani izvor na Googleu