Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Veljko Martinović 'Africa I' doplovila do splitske Zapadne obale

'Africa I' doplovila do splitske Zapadne obale

Brod je dugačak 47 metara i može primiti 12 gostiju uz 10 članova posade

Nakon Makarske, luksuzna jahta 'Africa I' doplovila je do Splita te se privezala uz Zapadnu obalu. Riječ je o brodu sagrađenom prije 10 godina koji plovi pod malteškom zastavom. 


Brod je dugačak 47, a širok 8 i pol metara. U svojim luksuznim odajama može primiti 12 gostiju te 10 članova posade. Osim jacuzzija, svojim gostima nudi i teretanu.


I dok se oporavljate od korona-šokova, nitko vam ne može zabraniti da barem maštate kako krstarite u jednoj od raskošnih kabina ove ljepotice. 

Vaša reakcija na temu