CINESTAR SPLIT Posljednje utočište, Rat u kući, Tajni vrt ...

CINESTAR SPLIT Posljednje utočište, Rat u kući, Tajni vrt ...

Provjerite što igra u kinima od 17. do 23. rujna

CineStar 4DX Mall of Split


Greenland: Posljednje utočište • Pretpremijera • Greenland  • 12

• Akcijski • Redatelj: Ric Roman Waugh • Gl. uloge: Gerard Butler, Morena Baccarin

2D 19:00**

4DX 19:30**

Scooby Doo! - sink • Premijera • Scoob!  • 

• Animirani • Redatelj: Tony Cervone • Glasovi: 

2D 11:00*, 11:55*, 13:00*, 14:00*, 15:00*, 16:00*, 18:00

Tajni vrt • Premijera • The Secret Garden • 

• avantura, fantazija • Redatelj: Marc Munden • Gl. uloge: Dixie Egerickx, Colin Firth,

2D 11:05*, 13:10*, 15:15*, 17:20 osim pon, 19:25

Rat u kući • Premijera • War with Grandpa • 

• Komedija • Redatelj: Tim Hill • Gl. uloge: Robert De Niro, Christopher Walken

2D 16:55, 19:00

Guns Akimbo • Premijera • Guns Akimbo • 15

• Akcijski • Redatelj: Jason Lei Howden • Gl. uloge: Daniel Radcliffe, Samara Weaving

2D 21:05

Poslije svega: Sudar • After We Collided  • 12

• Drama, romantični • Redatelj: Roger Kumble • Gl. uloge: Candice King, Inanna Sarkis

2D 16:45**, 17:05 osim sri, 19:20 osim sri, 20:10, 21:30**, 21:45 osim sri

Doušnik • The Informer • 15

• Akcijski • Redatelj: Andrea Di Stefano • Gl. uloge: Ana de Armas, Joel Kinnaman

2D 21:30

Mater • Mater • 15

• Drama • Redatelj: Jure Pavlović • Gl. uloge: Daria Lorenci-Flatz, Neva Rošić

2D 17:20 samo pon

Mulan • Matineja •  Mulan • 12

• Avantura • Redatelj: Niki Caro • Gl. uloge: Yifei Liu, Donnie Yen

2D 11:45*, 14:45*, 17:10, 19:40

4DX 3D 11:30*, 13:55*, 16:30 osim sri, 17:00**, 18:55 osim sri

Antebellum • Antebellum • 15

• Horor • Redatelj: Gerard Bush, Christopher Renz • Gl. uloge: Janelle Monáe, Eric Lange

2D 22:20

Tenet • Tenet • 12

• Akcijski • Redatelj: Christopher Nolan • Gl. uloge: John David Washington, Robert Pattinson

2D 16:05*, 19:10, 21:25 samo uto, 22:25

4DX 21:25 osim pon uto sri, 21:40 samo pon, 22:00**

Crvencipelica i 7 patuljaka - sink • Matineja • Red Shoes and the Seven Dwarfs • 

• Animirani • Redatelj: Sung Ho Hong • Glasovi: Doris Pinčić Rogoznica, Marko Makovičić

2D 11:40*

Lassie se vraća kući • Lassie Come Home • 

• Avantura • Redatelj: Hanno Olderdissen • Gl. uloge: Sebastian Bezzel, Anna Maria Muh

2D 13:40*

Bijesan • Unhinged • 15

• Triler • Redatelj: Derrick Borte • Gl. uloge: Russell Crowe, Jimmi Simpson

2D 22:10

Kapetan Sabljozubi i magični dijamant - sink • Matineja • Captain Sabertooth and the magic diamond • 

• Animirani • Redatelj: Razmus A. Sivertsen • Glasovi: Maja Kovač, Dražen Bratulić

2D 11:20*

Naprijed - sink • Onward • 

• Animirani • Redatelj: Dan Scanlon • Glasovi: Tit Emanuel Medvešek, Jan Kerekeš

2D 14:40*

* =  samo sub ned, ** =  samo sri

CineStar Joker Split


Greenland: Posljednje utočište • Pretpremijera • Greenland  • 12

• Akcijski • Redatelj: Ric Roman Waugh • Gl. uloge: Gerard Butler, Morena Baccarin

2D 19:15**

EXTREME 2D 19:45**

Scooby Doo! - sink • Premijera • Scoob!  • 

• Animirani • Redatelj: Tony Cervone • Glasovi: 

2D 11:30*, 13:45*, 16:10*, 18:30

EXTREME 2D 11:45*, 14:30*, 16:55

Tajni vrt • Premijera • The Secret Garden • 

• avantura, fantazija • Redatelj: Marc Munden • Gl. uloge: Dixie Egerickx, Colin Firth,

2D 11:30*, 14:00*, 16:05*, 17:05**, 18:15 osim sri

Rat u kući • Premijera • War with Grandpa • 

• Komedija • Redatelj: Tim Hill • Gl. uloge: Robert De Niro, Christopher Walken

2D 20:45

Poslije svega: Sudar • After We Collided  • 12

• Drama, romantični • Redatelj: Roger Kumble • Gl. uloge: Candice King, Inanna Sarkis

EXTREME 2D 19:00, 21:15

Doušnik • The Informer • 15

• Akcijski • Redatelj: Andrea Di Stefano • Gl. uloge: Ana de Armas, Joel Kinnaman

2D 19:30

Mater • Mater • 15

• Drama • Redatelj: Jure Pavlović • Gl. uloge: Daria Lorenci-Flatz, Neva Rošić

2D 17:25

Mulan • Matineja •  Mulan • 12

• Avantura • Redatelj: Niki Caro • Gl. uloge: Yifei Liu, Donnie Yen

2D 11:00*, 18:25, 20:55

REALD 3D 13:30*, 16:00*

Antebellum • Antebellum • 15

• Horor • Redatelj: Gerard Bush, Christopher Renz • Gl. uloge: Janelle Monáe, Eric Lange

2D 21:55

Tenet • Tenet • 12

• Akcijski • Redatelj: Christopher Nolan • Gl. uloge: John David Washington, Robert Pattinson

2D 20:20 osim sri, 21:45**

Crvencipelica i 7 patuljaka - sink • Matineja • Red Shoes and the Seven Dwarfs • 

• Animirani • Redatelj: Sung Ho Hong • Glasovi: Doris Pinčić Rogoznica, Marko Makovičić

2D 11:15*, 13:15*

Lassie se vraća kući • Lassie Come Home • 

• Avantura • Redatelj: Hanno Olderdissen • Gl. uloge: Sebastian Bezzel, Anna Maria Muh

2D 15:00 samo ned, 15:15 samo sub

Bijesan • Unhinged • 15

• Triler • Redatelj: Derrick Borte • Gl. uloge: Russell Crowe, Jimmi Simpson

2D 22:50 samo sub

* =  samo sub ned, ** =  samo sri

Vaša reakcija na temu
Aloooo article_emotions(75167, "");
Pregledaj komentare