Koncertni program (Kaštel Lukšić, Novi park)
17.12. / subota
21.00 - Lex band
18.12. / nedjelja
19.00 - Dreamers band
21.00 - Željko Bebek
23.12. / petak
21.00 - Lidija Bačić
25.12. / nedjelja
21.00 - Jasmin Stavros
30.12. / petak
21.00 - Totem band
31.12. / subota
21.00 - Alen Nižetić - Doček Nove godine
1.1. / nedjelja
21.00 - Zorica Andriašević Donna
6.1. / petak
21.00 - Mladen Grdović
7.1. / subota
21.00 - Vox Box band
Dječji program 'Kaštelanska adventska bajka' (Kaštel Lukšić, Novi park)
18.12. / nedjelja
17.00 - Božićni djedomobil
*prebačeno na lokaciju dvorac Vitturi
22.12. / četvrtak
17.00 - Klaun Bumbo
30.12. / petak
17.00 - Dječji doček Nove godine
15.12. / četvrtak
Otvaranje Adventa - grupa elite & nick the DJ
16.12. / petak
Jingle beats - DJ Sully
17.12. / subota
Carol of the bells - DJ Tomek
18.12. / nedjelja
Jingle beats - DJ Sully
19.12. / ponedjeljak
Ho-ho holidaze - DJ Orangina
20.12. / utorak
Xmas groovie - Nick the DJ & Marin Cecić saxophone
21.12. / srijeda
Jingle beats - DJ Sully
22.12. / četvrtak
Carol of the bells - DJ Tomek
23.12. / petak
Jingle beats - DJ Sully
24.12. / subota (Badnjak)
10.00 - Tradicionalno druženje uz bakalar
17.00 - Resident DJ
25.12. / nedjelja (Božić)
Božićni koncert - Giuliano & Diktatori / Nick the DJ
26.12. / ponedjeljak – Stipandan
Jingle beats - DJ Sully
27.12. / utorak
Xmas groovie - Nick the DJ
28.12. / srijeda
Ho-ho holidaze - DJ Orangina
29.12. / četvrtak
Xmas groovie - Nick the DJ
30.12. / petak
Carol of the bells - DJ Tomek
31.12. / subota (doček Nove godine)
Fortis band & resident DJ
1.1. / nedjelja
Resident DJ
2.1. / ponedjeljak
Resident DJ
3.1. / utorak
Resident DJ
4.1. / srijeda
Resident DJ
5.1. / četvrtak
Resident DJ
6.1. / petak (Sveta tri kralja)
Zatvaranje Adventa
Dječji advent
17.12. / subota
15.00 - Dječji advent – Društvo Naša djeca & PD Imber
18.12. / nedjelja
11.00 - Božićna zumba – Plesni studio Step
20.12. / utorak
16.00 - Bajkaonica i božićna radionica – Društvo Naša djeca
23.12. / petak
17.00 - Blagdanske ludorije – Kazališna družina Ritam igre
28.12. / srijeda
18.00 Božićni penali za dicu – CB Bagulin & DPH Omiš
Trg sv. Mihovila
31.12. / subota – Doček Nove godine
15.00 - Dječji doček Nove godine – mini disco – čarobni animatori
17.12. / subota
10.00 - Božićni sajam u Arsenalu
10.00 - 'Šlampavi Djed Mraz' - predstava Tvornice lutaka, kazalište
14.30 - Šiškolov, PD Hvar i Platforma, okupljanje na Dolcu
19.00 - Paljenje 4. adventske svijeće, Trg sv. Stjepana
18.12. / nedjelja
16.00 – Izrada eko ukrasa, Platforma, Fabrika 35
15.30 – 'Klizati je lako, to može svatko!' – otvaranje klizališta i upisi u školu klizanja, Trg sv. Stjepana
19.00 – koncert Pjevačkog društva Hvar i klape Bodulke, katedrala
19. 12. / ponedjeljak
20.30 – Swingers, koncert, kućice
20.12. / utorak
16.30 - Predstava 'Zbrka igrokaza oko tri (pa i četiri) Djeda Mraza' i podjela darova (jaslice), DV Vanđela Božitković, kazalište
17.30 - Predstava 'Zbrka igrokaza oko tri (pa i četiri) Djeda Mraza' i podjela darova (vrtić), DV Vanđela Božitković, kazalište
19.30 - Predbožićni koncert klapa Galešnik i gosti, katedrala
21.00 - DJ Dupli, kućice
21.12. / srijeda
16.30 - Priče pod borom, Gradska knjižnica i čitaonica Hvar, pod volat knjižnice
17.00 - Noćni izlet s PD Hvar, okupljanje ispred Zadruge u Velom Grablju
19.00 - Koncert Gradske glazbe Hvar, Arsenal
22.12. / četvrtak
11.00 - glazbeno-scenski kolaž učenika OŠ Hvar (1.-4. r.) i Plesnog studija mladih Hvar, kućice
19.00 - Glazbeno-filmski kviz by Elio, kućice
21.00 - Cortez band, koncert, kućice
23.12. / petak
11.00 - Glazbeno-scenski kolaž učenika OŠ Hvar (5.-8. r.), PSM i akrobatsko-žonglerski nastup, kućice
12.00 - Podjela bakalara, Grad Hvar, Udruženje obrtnika otoka Hvara i SŠ Hvar, kućice
20.00 - Koncert Alena Nižetića i Pink Panther banda, kućice
24. 12. / subota
11.00 - 20.00 - Prigodni program, kućice
22.00 - Ponoćka, katedrala
25. 12. / nedjelja
10.00 - Svečana sv. misa, katedrala
20.00 - Prigodni program, kućice
26. 12. / ponedjeljak
20.30 – Božićni after u Križnoj luci uz bend Ljuta kuća
27. - 29. 12. / utorak - četvrtak
12.00 - 17.00 - Adventure Fun Park, igralište u Križnoj luci
29. 12. / četvrtak
20.30 - Gelo band, koncert, kućice
30. 12. / petak
20.30 - Koncert hvarskih bendova, kućice
31.12. / subota
10.30 - Dječji doček Nove godine, kućice
12.00 - Finale 41. Novogodišnjeg malonogometnog turnira, igralište Tenis
20.00 - DJ program
23.00 - Doček Nove godine: Super Cover Band, kućice
1.1. / nedjelja
13.00 - 7. hvarski novogodišnji skok, Platforma i Polarni tovari, Bonj
21.00 - DJ program, kućice
3.1. / utorak
19.00 - zatvaranje kućica uz prigodni program
Organizatori zadržavaju pravo izmjene programa. U slučaju lošeg vremena program za djecu se prebacuje u Arsenal.
09.12. / petak
19.00 - Sajam knjiga, Veli park Jelsa
20.00 - Nastup benda Flora, Veli park Jelsa
22.00 - DJ PROGRAM, Veli park Jelsa
10.12 / subota
10.00 - Adventsko nordijsko hodanje
17:00 - Dječje božićne radionice
22.00- sati: Live music 'Iva & Vincent', Veli park Jelsa
11.12. / nedjelja
18.00 - Tombola, Veli park Jelsa
18.00 - PICCOLO, Svečana dvorana Općine Jelsa
22.00 - DJ program, Veli park Jelsa
16.12. / Petak
16.00 - Novogodišnji malonogometni turnir u Parku u Jelsi, seniori
19.00 - Sajam knjiga s Knjižnicom Jelsa, Veli park
22.00 - Live music by Vincent, Veli park Jelsa
17.12. / subota
10.00 - Adventsko nordijsko hodanje
16.00 - Novogodišnji malonogometni turnir u Parku u Jelsi, seniori
17.00 - Dječje božićne radionice
18.00 - Tombola, Veli park Jelsa
22.00 - Live music Little sisters, Veli park Jelsa
18.12. / nedjelja
18.00 - Tombola, Veli park Jelsa
18.00 - 'Božićna plesna čarolija', plesnis pektakl 'Udruga Karnevol', Športska dvorana Pelinje
22.00 - DJ program, Veli park Jelsa
23.12. / petak
10.30 - Bakalar na pjaci
20.00 sati - Jingle Bells, Step up
24.12. / subota
22.00 - Ponoćka, Crkva Marijina Uznesenja
25.12. / nedjelja
10.00 - Svečana sveta misa
20.00 - Božićni party (domaća muzika) Step up
26.12. / ponedjeljak
After Christmas Party, Step up
31.12. / subota
Proslava Nove godine u podne, Božićni gradić Jelsa
11.00 - Tombola
12.00 - Svečani Valcer u organizaciji KUD-a
Baškovoška luka poprima blagdanski ugođaj i čaroliju Božića u sklopu već tradicionalne manifestacije Božić u Baškoj Vodi.
16.12. / petak
20.00 - Totem band
17.12. / subota
20.00 - Centrifuga band
21.12. / srijeda
16.00 - Dječja predstava 'Gdje su nestali pokloni Djeda Mraza' (Produkcija Z)
23.12. / petak
20.00 - Roso band
26.12. / ponedjeljak
18.00 - Božićni koncert Općinske glazbe Baška Voda
20.00 - Matko i Brane
27.12. / utorak
16.00 - Dječja predstava 'Pingvin u Hrvatskoj' (Studio Suncokret)
20.00 - Lidija Bačić
28.12. / srijeda
20.00 - Giuliano i Diktatori
29.12. / četvrtak
20.00 - Dreamers band
30.12. / petak
20.00 - Grupa Viva
17.12. / subota
18.00 - Koncert limene glazbe Olinta i DJ Seppa. Hranu i piće osigurat će Društvo prijatelja Hajduka
23.12. / petak
11.30 - Adventska potraga za blagom igra za djecu
Navečer DJ Seppa, piće i hrana udruga Osmijeh
24.12. / subota
Ujutro - Božićna udruga u organizaciji Kulturno informativnog centra; nakon toga bakalar uz zvukove DJ-a
9.12. / petak
18.00 - DJ Seppe, Grohote, park Đardin
Adventske kućice: Buffet Grohote & udruga Osmijeh
20.00 - Klapa Iskon, Grohote, park Đardin
U slučaju lošeg vremena koncert će se održati u Domu kulture
10.12. / subota
13.00 - Fešta o' uja - prezentacija i kušanje mladih maslinovih ulja - Grohote, Dom kulture / 13:00
18.00 - DJ Seppe - Grohote, park Đardin / početak programa u 18:00
19:00 - Tombola
Adventske kućice: Buffet Grohote, Udruga Rusmarin, uudruga Osmijeh
11.12. / nedjelja
17.00 - Paljenje treće adventske svijeće - Grohote, park Đardin
16.12. / petak
18.00 - VIS Sotto voce, DJ Seppe
Adventske kućice: Društvo Prijatelja Hajduka & Buffet Grohote
17.12. / subota
Hajdučko iznenađenje za djecu, Đardin - Organizator: Društvo Prijatelja Hajduka
19.00 - Koncert ŠGZ Olinta
DJ Seppe
Adventske kućice: Društvo prijatelja Hajduka & Buffet Grohote
17.00 - Paljenje četvrte adventske svijeće – Grohote, park Đardin
23.12. / petak
11.30 / Adventska potraga za blagom & adventski face painting
18.00 - Glazbeni program
Adventske kućice: Udruga Osmijeh & Buffet Grohote
23.12. / subota - Badnjak
9.00 - Druga šoltanska božićna utrka
12.00 - Bakalar by MO Grohote, MO Rogač & Rusmarinke
31.12. / subota
11.00 - Početak programa
DJ nastup
11:59:50 - Odbrojavanje
16. - 17.12. / petak i subota
Ulica Stjepana Radića - Božićni sajam učeničkih zadruga Imotske krajine (u organizaciji učeničke zadruge Iz škafetina)
17.12. / subota
20.00 - Kino - predstava 'Božićna bajka' (u organizaciji Pučkog otvorenog učilišta)
18.12. / nedjelja
Crkva svetog Frane - Božićni koncert - KUD Ogulin (u organizaciji Pučkog otvorenog učilišta)
24.12. / subota
Trg Matice hrvatske – podjela bakalara uz domaće klape (u organizaciji Grada Imotskog)
Glazbeni čestitari (u organizaciji Gradske glazbe)
26.12. / ponedjeljak
11.30 - Trg Matice hrvatske - Koncert HPO Gradska glazba Imotski (u organizaciji HPO-a i Pučkog otvorenog učilišta)
26.12. / ponedjeljak
21.00 - Ulica Ante Starčevića - koncert Branko Medak (u organizaciji TZ Imota)
28.12. / srijeda
18.30 - Crkva svetog Frane - Božićni koncert mandolinskog orkestra Imotski i dječjeg zbora Gospini anđeli
29.12. / četvrtak
11.00 - Trg Matice hrvatske – predstava za djecu 'Blagdanske ludorije' (u organizaciji Pučkog otvorenog učilišta)
30.12. / petak
21.00 - Ulica Ante Starčevića - Koncert grupe Gabriel (u organizaciji TZ Imota)
31.12. / subota
21.00 - Ulica Ante Starčevića - Doček Nove godine uz grupu Ozon i vatromet (u organizaciji Grada Imotskog)
10.12. / subota
15.00 - Božićna girlanda za tvoju sobu
Radionica za djecu (8-14 god) s Dinom Mlinac u dvoru Kavanjina
Glazba uživo - Jerko i Bepo
11.12. / nedjelja
17.00 - Izrada tekstilnih ukrasa za bor
Radionica za odrasle (15+) s Dinom u starom vrtiću
16.12. / petak
Glazba uživo - B-band
17.12. / subota
15.00 - Božićni patuljci za tvoj bor
Radionica za djecu s Dinom Mlinac u dvoru Kavanjina
18.00 - 'Adventske svijeće' - fire performans
18.12. / nedjelja
12.00 - Ručak uz klapu Iskon za Bračke pupoljke
Humanitarni sajam za udrugu djece s teškoćama u razvoju Brački pupoljci
24.12. / subota
Glazba uživo - Trio Barbary
31.12. / subota
Glazba uživo - Danijel i Tonći
16.12. / petak
20.00 - Trg Kačić - Pavel - DJ Chepo
17.12. / subota
10.00 sati - Trg Kačić - Božićni sajam
10.30 - Trg kačić - Django duo
16.00 - Trg Kačić - Svjetsko prvenstvo u nogometu, gledanje uživo
20.00 - Trg Kačić - 45c+ - DJ Chiquita
18.12. / nedjelja
10.00 sati - Trg Kačić - Božićni sajam
16.00 sati - Trg Kačić - Finale SP-a, gledanje uživo
20.00 sati - Trg Kačić - Specijalci bend
19.12. / ponedjeljak
18.00 - Humanitarni kviz Adventske kućice i prijatelji
20.12. / utorak
15.00 - Trg Kačić - Nasmijani kistovi - Galerija Antuna Gojaka
17.00 - Trg Kačić - OŠ Stjepana Ivičevića
20.00 - Trg Kačić - Rezerve
21.12. / srijeda
17.00 - Trg Kačić - Dječji zbor 'Župa sv. Ante - Tučepi'
19.30 - Trg Kačić - klapa Fjoret
22.12. / četvrtak
17.00 sati - Greenkalaart (Prvosvibanjska ulica) - Božićni kviz / DJ set Babin zub
20.00 sati - Trg Kačić - gradska glazba
23.12. / petak
10.00 - Trg Kačić - Božični sajam
17.00 - Trg Kačić - Domenica
20.30 - Trg Kačić - Belfast Food
24.12. / subota
10.00 - 'Na dobro nam došlo badnje jutro' - Ribari&Makarska obala
10.00 - Trg Kačić - Božićni sajam
10.30 - Trg Kačić - Produkcija Z 'Božična medalja za dobrotu'
12.00 - Trg Kačić - Gradska glazba Makarska - 'Božićna čestitka'
Bakalar
Akademik band
19.00 - Trg Kačić
Anna&aob
26.12. / ponedjeljak
17.00 - Trg Kačić - Dječja predstava - Produkcija Z 'Novogodišnji šušur'
20.30 - Trg Kačić
Dreamers band - DJ Chepo
27.12. / utorak
15.00 - Dječja kreativna radionica - Agata Ravlić ‘Božićna biokovska čajanka’
20.00 - Trg Kačić - Big band Makarska
21.30 - Trg Kačić - Dragana Čović & Imagine bend
28.12. / srijeda
20.30 - Trg Kačić - TBF
29.12. / četvrtak
17.00 - Greenkalaart (Prvosvibanjska ulica)
Prednovogodišnjadisco groznica / DJ Spajić
20.30 - Trg Kačić - Bralić i Klapa Intrade
30.12. / petak
20.30 - Trg Kačić - Django trio
31.12. / subota
11.00 - Trg Kačić - Dječja Nova godina s klaunom Šarenkom
15.00 - Trg Kačić - Pozdrav staroj godini
DJ Ante Jakir & Marin Klarić (saksofon)
Doček Nove godine
21.00 - Trg Kačić - Vox box
22.30 - Trg Kačić - Jole
4.1. / srijeda
19.30 - Trg Kačić - Yeti bend
7.1. / subota
15.00 - Trg Kačić - Likovno kreativna radionica za odrasle
20.00 - Trg Kačić - Klapa Kampanel
8.1. / nedjelja
Kazalište Snješko - Trg Kačić
Zatvaranje
17.12. / subota
10.00-15.00 – Buvljak Likovni ormar – Likovna udruga Trogir – Budislavićeva 18
16.00 - 21.30 Christmas Warm Up by Ana Paška – Likovna udruga Trogir – Budislavićeva 18
21.00 - DJ program - Trg Ivana Pavla II.
18.12. / nedjelja
11:30 - Čarobna zima - predstava za djecu - Trg Ivana Pavla II.
21.00 - Grupa Neron - koncert - Trg Ivana Pavla II.
19.12. / ponedjeljak
10.00 - 12.00 - Radionice za djecu – Likovna udruga Trogir – Budislavićeva 18
18.00 - Otvaranje izložbe članova Likovne udruge Trogir – Šušur – Budislavićeva 18
19.00 - Otvaranje izložbe Zlata Radej – 100. obljetnica rođenja – Izložbeni prostor Muzeja grada Trogira; Izložba od 19. do 29.12. – Izložbeni prostor Muzeja grada Trogira
21.00 - Je je je band i DJ program – koncert – park Malarija
21.00 - DJ program - Trg Ivana Pavla II.
20.12. / utorak
10.00 - 12.00 - Radionice za djecu – Likovna udruga Trogir – Budislavićeva 18
19.00 - Od 'kultnog vrtića' do adventske kućice – božićni običaji u gradu Trogiru – predavanje Đane Belas – Galerija Cate Dujšin Ribar
21.00 - Magazin - koncert - Trg Ivana Pavla II.
21.12. / srijeda
9.00 - Božićni važ... u važu je dom – radionica za sve uzraste – Edukativna zona Muzeja grada Trogira
10.00 - 12.00 - Radionice za djecu – Likovna udruga Trogir – Budislavićeva 18
18.00 – 20.30 Kist&Pit 'Christmas edition' - Likovna udruga Trogir – Budislavićeva 18
21.00 - DJ program - Trg Ivana Pavla II.
22.12. / četvrtak
11.00 - 19.00 - Art market - Likovna udruga Trogir - Budislavićeva 18
21.00 - Bura band - koncert - Trg Ivana Pavla II.
23.12. / petak
11.00 - 19.00 - Art market - Likovna udruga Trogir - Budislavićeva 18
12.00 - Doček Djeda Božićnjaka - Trg Ivana Pavla II.
21.00 - Jura Stublić - koncert - Trg Ivana Pavla II.
24.12. / subota
10.30 - Badnje jutro uz trogirske glazbenike – koncert – Trg Ivana Pavla II.
12.00 - Gastro prezentacija – podjela bakalara – Trg Ivana Pavla II.
21.00 - DJ program - Trg Ivana Pavla II.
25.12. / nedjelja
21.00 - DJ program - Trg Ivana Pavla II.
26.12. / ponedjeljak
21.00 - Dino Dvornik tribute band – koncert – Trg Ivana Pavla II.
27.12. / utorak
21.00 - Matija Cvek – koncert – Trg Ivana Pavla II.
28.12. / srijeda
21.00 - DJ program - Trg Ivana Pavla II.
29.12. / četvrtak
21.00 - DJ program - Trg Ivana Pavla II.
30.12. / petak
11.00 - Mini disco show – predstava za djecu - Trg Ivana Pavla II.
20.15 - Božićni koncert udruge trogirski glazbenici – Katedrala sv. Lovre
21.30 - Jasna Zlokić - koncert - Trg Ivana Pavla II.
31.12. / subota
11.00 - Grupa Centrifuga - jutarnji doček Nove godine - Trg Ivana Pavla II.
22.00 - Trogirski kanti - Doček Nove godine – Trg Ivana Pavla II.
1.1. / nedjelja
21.00 - Marko Pecotić - koncert Trg Ivana Pavla II.
16.12. / petak
16.00 - Dječja adventska i božićna šetnica 'Dobre priče i dobra djela' - Gradski park
18.00 - Predstava 'Ježeva kućica 2' - Gradsko kino Sinj
19.00 - Predstava 'Nedostajem sama sebi' - Gradsko kino Sinj
20.00 - Predstava 'Obiteljska idila' - Gradsko kino Sinj
17.00 - 19.00 - Zakotrljaj priču i napiši pismo Djedu Božićnjaku - Gradska knjižnica Sinj
20.00 - DJ Mario Hrste - Trg dr. Franje Tuđmana
17.12. / subota
10.00 - 18.00 - Help – Portrait! Sinj - Dvorana Muzeja Cetinske krajine
10.00 - Akcija 'Djeca daruju djecu' - Gradske ulice
15.00- Paljenje 4. adventske svijeće / gastronomsko-zabavni program Šetalište Alojzija Stepinca
20.00 - Grupa Ljuta kuća - Trg dr. Franje Tuđmana
18.12. / nedjelja
16.00 - Kreativno pripovijedanje bajki, Sandra Goreta - Sinjsko pučko kazalište
19.12. / ponedjeljak
16.00 - Uprizorenje Badnje večeri, KUD Cetina - Trg dr. Franje Tuđmana
21.12. / srijeda
19.00 - Večer poezije uz božićne kolačiće - Petrovac
22.12. / četvrtak
19.00 - Božićno novogodišnji koncert, Gradska glazba Sinj - Gradsko kino
23.12. / petak
18.00 - Žive jaslice - Igralište Doma kulture u Brnazama
19.00 - Božićni nastup 'Djed Božićnjak dolazi u grad', KUU Sinjske mažoretkinje - GSD Ivica Glavan-Ićo
21.00 - Koncert grupe Meritas - Trg dr. Franje Tuđmana
24.12. / subota
11.00 - Koncert 'Badnje jutro uz KUD Osinium', KUD Osinium - Trg kralja Tomislava
11.00 - Koncert 'Badnje jutro', Trio gušt - Trg dr. Franje Tuđmana
26. - 27.12. / ponedjeljak i utorak
18.00 – 21.00 - Živi muzej, PKD Gaj Laberije - Trg dr. Franje Tuđmana
27.12. / utorak
19.00 - Adventski koncert - Mješoviti zbor grada Sinja i gosti - Crkva Čudotvorne Gospe Sinjske
29.12. / četvrtak
18.00 - Žive jaslice, udruga Naše Brnaze - Dvorište crkve Čudotvorne Gospe Sinjske
19.30 - Božićni koncert 'Poklonimo se Kristu', Hrvatski ansambl 'Opera Croatica' - Dvorište crkve Čudotvorne Gospe Sinjske
30.12. / petak
20.00 - Koncert grupe MORT - Trg dr. Franje Tuđmana
31.12. / subota
11.00 - Dječji doček Nove godine - Trg dr. Franje Tuđmana
22.00 - Koncert za doček Nove godine, grupe dBluz i Daleka obala - Trg dr. Franje Tuđmana
7.1. / subota
20.00 - Koncert zatvaranja 'Adventa u Sinju', Z bend, Trg dr. Franje Tuđmana
17.12. / subota
20.00 – Klapa Partenca
18.12. / nedjelja
11.30 - Umjetnička radionica za djecu - Ana Dragičević
19.00 - Baletna predstava Orašar u zimskom kinu
19.12. / ponedjeljak
18.00 – Tepli koluri, umjetnička radionica Nade i Mije Hržić
20.12. / utorak
18.00 - Božićni ukrasi, radionica izrade božićnih ukrasa Dine Mlinac
21.12. / srijeda
20.00 - Božićno kino
22.12. / četvrtak
20.00 - Naš Camino, priča Tonijele Marošević i Tomislava Ramljaka
20.00 - Božićni pub kviz, autor i voditelj dr. Tihomir Eterović
23.12. / petak
11.00 - Božićni marendin, humanitarna akcija ugostitelja i TZ Grada Supetra
20.00 – Katica i Daniel, glazba uživo
24.12. / subota
10.30 - Bakalar, fritule i brassčuta , Udruženja obrtnika i Srednje škole Brač
24.00 - DJ Peruzo
25.12. / nedjelja
11.30 - Božićna priča - Wild Brač
20.30 - Koperonti, glazba uživo
26.12. / ponedjeljak
18.30 - Supetarska božićna kartulina, koncert u župnoj crkvi
27.12. / utorak
20.00 Na kantunu – stih, poetska večer
28.12. / srijeda
20.00 - Božićno kino
29.12. / četvrtak
20.00 - Božićni pub kviz, autor i voditelj dr. Tihomir Eterović
30.12. / petak
11.00 - Božićni marendin, humanitarna akcija ugostitelja i TZ grada Supetra
20.00 - Jelkina cinkvina
31.12. / subota
Doček Nove godine
B-band & DJ
1.1. / nedjelja
17.00 - Jelkina cinkvina
20.00 - DJ Žele
17.12. / subota
Minea, I Bee, Ela
18.12. / nedjelja
Giuliano
19.12. / ponedjeljak
Ludwig band
22.12. / četvrtak
Bosutski bećari
24.12. / subota
Badnjak - Lex band
25.12. / nedjelja
Filomena
26.12. / ponedjeljak
Zlatko Pejaković
29.12. / četvrtak
Gost iznenađenja
31.12. / subota
Dječji doček - Minea
1.1. / nedjelja
Repriza dočeka - Matko & Brane
8.12. / četvrtak
Magic Wish, Perivoj
10.12. / subota
Magic wish duo, Šperun
Tribute to VOI'SA, Spleat Advent - Stari plac
11.12. / nedjelja
Urban & 4, Spleat Advent - Stari plac
Taxi band, Perivoj
S.A.R.S. - Prokurative
14.12. / srijeda
DJ Cico, Šperun
For Amy by Uršula Najev, Spleat Advent - Stari plac
15.12. / četvrtak
Bravo band, Perivoj
16.12. / petak
Kočani orkestar, Prokurative
ASC Night, Spleat Advent - Stari plac
17.12. / subota
Kuzma & Shaka Zulu, Prokurative
Acoustic Touch duo, Šperun
Kries, Spleat Advent - Stari plac
18.12. / nedjelja
Neno Belan & Fiumens, Spleat Advent - Stari plac
Pink Panther band, Perivoj
21.12. / srijeda
DJ Pajo, Šperun
Matija Cvek, Spleat Advent - Stari plac
22.12. / četvrtak
Magic Wish, Perivoj
23.12. / petak
Let 3, Spleat Advent - Stari plac
Jasmin Stavros, Perivoj
Jole, Prokurative
24.12. / subota
Magic Wish duo, Šperun
TBF after Ante Jakir & Miro, Spleat Advent - Stari plac
Taxi band (dnevni đir), Perivoj
25.12. / nedjelja
Acoustic Touch duo, Šperun
Božićni koncert Marka Tolje, Spleat Advent - Stari plac
Bravo band, Perivoj
26.12. / ponedjeljak
Madre Badessa, Spleat Advent - Stari plac
Vuco & band, Prokurative
27.12. / utorak
ROLO i KLFM night, Spleat Advent - Stari plac
28.12. / srijeda
DJ Pajo, Šperun
Kočani orkestar - Prokurative
29.12. / četvrtak
Alen Vitasović, Prokurative
Alejuadro Buendija i Sinovi, Spleat Advent - Stari plac
Crvena jabuka, Perivoj
30.12. / petak
Christmas Cruise, Spleat Advent - Stari plac
The Offswing band, Perivoj
31.12. / subota
Doček Nove godine - Severina i Vojko V - Riva
6.1. / petak
Željko Bebek & band, Prokurative
Petrićevo
17.12. / subota
12.00 - UrbanStreetFesteival
19.00 - DJ Vjeko Liksonix
11.12. / nedjelja
12.00 - Božićna medalja za dobrotu
12.30 - Dance Crew United
16.00 - Utakmica
17.00 - Paljenje četvrte adventske svijeće uz božićni koncert HKGD Podstrane
19.00 - Koncert grupe Twist off
22.12. / četvrtak
20.00 - DJ Vjeko Liksonix
23.12. / petak
20.00 - Koncert Bosutskih bećara
24.12. / subota
11.00 - Nastup župe Gospe od Zdravlja - Dodir milosrđa
Badanjak - božićne delicije
27.12. / utorak
20.00 - Koncert grupe Dalmatino
28.12. / srijeda
19.00 - XXS Band
29.12. / četvrtak
20.00 - DJ Brothers
30.12. / petak
20.00 - Milan Terze
7.1. / subota
19.00 - DJ and Saxophone Entertainment
Zatvaranje Adventa
13.12. / utorak
17.00 - Na Trgu domovinske zahvalnosti, nakon dvije godine stanke, održat će se Advent u Dugopolju u organizaciji Općine Dugopolje, komunalne tvrtke Podi Dugopolje, TZ općine Dugopolje i udruge DAR iz Dugopolja.
Po prvi put u dugopoljskoj općini održat će se dramsko uprizorenje živih jaslica u izvedbi učenika OŠ Dugopolje pod ravnanjem učiteljice Ane Milić i uz glazbenu pratnju Zbora mladih Vis-Dei iz Dugopolja. Uz božićnu jelku i četiri božićne kućice udruga Dar održat će natjecanje u pripremanju bakalara i degustaciju i ocjenjivanje domaćih dugopoljskih vina dok će općinska komunalna služba biti zadužena za pripremu roštilja. U prigodnom glazbenom programu nastupit će domaći DJ Emilio Buljubašić.
20.12. / utorak
19.00 - U župnoj crkvi sv. Mihovila održat će se tradicionalni božićni koncert KUD-a Pleter
Raspored je podložan izmjenama, vremenske neprilike često utječu na program. Ako želite da i vaš adventski program bude u ovom članku, nazovite na 095 8946453.