Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Radomir Đurđević EVO RUKE: Đardin je sinoć bio u znaku funka, a večeras će se slušati rock klasici

EVO RUKE: Đardin je sinoć bio u znaku funka, a večeras će se slušati rock klasici

Splitska grupa Coveri ne izvodi svoju glazbu, već dobro provjerene stvari

Kad je NoA multipraktik interventno uletio u program Evo RUKE kao zamjena ozlijeđenom kolegi, a sve još na blagdan Velike Gospe, sama pomisao kako će umjesto soul izvođača, kako je bilo zamišljeno, svirati čisti funky bilo je i sumnjičavih pogleda prema pozornici. A onda je počeo show.

Od prvih taktova krenula je najezda publike i plesača, puna duša i zadovoljna lica te odlično odrađen posao oko zvuka barba Ćirinog Cashsounda. A hitovi su se nizali kao na traci, red autorskih, red Princea, red Dina Dvornika pa u krug.

NoA na klavijaturi i vokalu, Dado Rakić, dobitnik Zlatnog Grgura, na gitari i pratećem vokalu, Frano Putica na bubnjevima i mladi splitski glazbeni dragulj na basu - Luka Brodarić. Luka je nedavno položio prijemni ispit na Glazbenoj akademiji u Ljubljani, odsjek violoncello u klasi čuvenog prof. Zorana Markovića, na čemu mu je cijeli produkcijski tim Evo RUKE čestitao.

Grupa Coveri iz Splita nastupa večeras u Đardinu. Kao što im samo ime govori, ne izvode autorsku glazbu već s puno strasti donose svoja čitanja svjetskih 'zadanih mjesta' rock tradicije, od Santane do nečega što se rijetko tko usudi - Steely Dan. Uz odličan vokal bubnjara Siniše Kuzmića u bandu je još par jokera splitske rock scene unazad nekoliko desetljeća.

Vaša reakcija na temu