Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Imocki crnjaci FOTO-UBOD Gradilište u Imotskom pretvoreno u balotalište

FOTO-UBOD Gradilište u Imotskom pretvoreno u balotalište

Domišljati momci iskoristili radove

U Imotskom su se ulica i gradilište pretvorili u prostor za igru, pa je prometnica u samom centru grada dobila novu i simpatičnu svrhu.

Radovi na projektu Aglomeracije ostavili su iza sebe neasfaltiranu podlogu i privremeno zaustavili promet – dovoljno da netko sjeti balota i pozove prijatelje. Na fotografiji koju je objavila Facebook stranica Imocki crnjaci 2.0 prikazana je večernja partija pod uličnom rasvjetom i gradilište koje je pretvoreno u balotalište.

Projekt Aglomeracije u Imotskom vrijedna je investicija koja bi trebala modernizirati sustav vodoopskrbe i odvodnje, ali će ostati upamćena i po fotografiji koja je 'ulovila' opušten i dragocjen trenutak. 

Vaša reakcija na temu